Vichy „SlowAge“ presentation

Prieš keletą dienų turėjau galimybę sudalyvauti pavasariškame prancūzų odos priežiūros gamintojo „Vichy“ naujienos „SlowAge“ pristatyme. Kelioms valandoms pabėgau iš darbo ir savo pietų pertrauką praleidau pavasariškai papuoštoje „Workland“ erdvėje, kuri pasitiko skaniais užkandžiais, gėrimais ir paplepėjimais su kitomis blogerėmis. Buvau maloniai nustebinta pačio renginio struktūros, nes pasitaiko tokių renginių, kur produktas būna trumpai pristatoma ir tiek, o čia turėjom galimybę ne tik išgirsti apie taršos, UV spindulių ir vidinių veiksnių daromą žalą odai, bet ir paskanauti iš Latvijos atvykusio šefo Raimondso Zommerso pagamintų patiekalų ir gėrimų.

Jei esi bandžiusi bent vieną „Vichy“ produktą, turbūt žinai, kad jie pasižymi aukšta kokybe. Esu turėjusi vieną veido kremą, kurio nepaleidau iš rankų, kol pakuotė neištuštėjo, todėl labai norėjau sužinoti, koks bus tas naujasis veido kremas. Kaip skelbia pati kompanija, naujasis „SlowAge“ fluidas gali sulėtinti odos senėjimą, gerina odos kokybę, padeda sumažinti mimikos raukšles, jį naudojant oda tampa stangresnė. Pagrindinis kremo ingridientas – baikalino šaknų ekstraktas, kuris yra galingas antioksidantas, taip pat bifidus probiotikai, kurie sustiprina odos barjerą, o plataus spektro filtrai SPF25 apsaugo nuo žalingo saulės poveikio. Na, nežinau kiek tame yra tiesos, bet žinau tai, kad tikinti bet kokių rezultatų, priemonę reikia naudoti ne savaitę ir ne dvi, o ilgesnį laiko tarpą, pavyzdžiui – 6-8 savaites.

Nors nelabai mėgstu ilgas prezentacijas renginių metų, tačiau buvo įdomu klausytis dermatologės Nadeždos Jarušinos, kuri šnekėjo ne apie patį kremą, o papasakojo apie aplinkinius veiksnius, kurie labai veikia mūsų odos būklę. Anot jos, pagrindiniai veiksniai turintys įtakos odos būklės pablogėjimui – didelis užterštumas, UV spinduliai, klimatas bei tokie vidiniai veiksniai kaip mityba ir stresas.  Tad tam, kad išlaikyti gražią odą mes turime vengti saulės, vėjo, neracionalios mitybos, mažiau rūkyti, daugiau miegoti, naudoti tinkamai parinktas veido priežiūros priemones, o taip pat neužmiršti apie apsaugą nuo saulės. Taip pat verta į savo mitybą įtraukti odą gražinančius produktus, iš kurių pagamintų patiekalų buvo galima paragauti renginio metu: grybus, avokadus, apelsinus, lašišą ir riešutus. 🙂 Jei susigundei, Vichy „SlowAge“ fluidą bus galima įsigyti Vichy kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse, jo kaina – 37 €.

Linkėjimai, x

Nuotraukos : Reda Mickevičiūtė & asmeninės

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *