Thrift store lookbook #3

1

LT | Už lango pagaliau žiema, o per švenčių šurmulį visai pamiršau, kad turiu dar vieną kuistukų lobių lookbook‘ą, kurį fotografavom dar rudenį! Šis outfitas skiriasi nuo pirmojo ir antrojo, nes yra pats paprasčiausias. Daug kas pasakytų, kad juoda spalva – neįdomu, bet tik ne aš. Vadovaujuosi puikiu posakiu: women who wear black live colourful lives. Skiriasi galbūt ir tuo, jog kuistukų lobiai čia tik du, kiti puikūs drabužiai – išpardavimuose sumedžioti lobiai.

Vienu didžiausių išpardavimų lobiu laikau Sisley klasikinį švarką, kurį, tiesiogine ta žodžio prasme, nuroviau per vieną išpardavimą. Vertinantys kokybę žino, kad Sisley tikrai nėra pigus brendas, bet drabužių kokybė – puiki. Kokybišką, klasikinį švarką savo spintoje turi turėti kiekviena moteris, o gerai paieškojus, už jį tereikės mokėti 40 €. Mano nuomone, vienas didžiausių juodo švarko privalumų yra tas, kad jis tinka prie visko, ką tik sugalvosi apsirengti. Ar tai būtų plėšyti džinsai, trikotažiniai marškinėliai ir sportiniai bateliai, ar klasikinio kirpimo kelnės ir marškiniai – GO!

Juodi auliniai batai su kniedėmis – dar vienas seilų lobis. Kaip mano močiutė pasakytų: būkim biedni, bet teisingi – geri batai kainuoja nemažai, prie euro – ypatingai nemažai. Šiuos pirkau Aprangos išparduotuvėje už 70 €. Gal nėra jau taip pigu, tačiau norint nusipirkti odinius batus parduotuvėje (ne online), kurie būtų ilgo aulo, gražūs ir stilingi, gali tekti pakloti 150 – 200 € ir daugiau. Aprangos išparduotuvė daug pašnibžda apie brendą – aišku, kad Zara. Daugelis žmonių man sako: pirkti batus drabužių parduotuvėse – nesąmonė. Sutinku, bet tik iš dalies. Vengiu pigių, nenatūralios odos batų (nebent jie būtų super stilingi ar reikalingi keletui progų), todėl radusi stilingus batus, iš karto tikrinu etiketes ir ieškau kringeliuoto odos ženkliuko. Gal ne visiems taip pasiseka, bet Zaros oda manęs dar niekada nėra nuvylusi. Esu turėjusi keletą porų odinių basučių, kurios man tarnavo 2 – 3 sezonus, aulinukų, kurie dar dabar gerai atrodo, tiesiog po kelių metų atsibodo ir net žieminius batus, kuriuos nešiojau tris žiemas ir galvoju, kaip čia juos greičiau sudrožus, nes tiesiog noriu naujų. O jie nepasiduoda – nešiok dar tiek pat. Taigi, tiek pliurpalų – batai jėga!

Juodus džinsus jau minėjau pirmame savo kuistukų lookook‘e. Zara, vaškuoti, stilingi, laaabai patogūs. Kažkuri tai Humana – 3,5 €. Tai vienas mėgstamiausių mano radinių, kurį nešioju kone kasdien.

Juodų marškinių ieškojau jau kurį laiką. Sakysit: “pilnos parduotuvės, nueik ir nusipirk”. Galėčiau. Bet rasti tinkančius ir patinkančius, tikrai nėra lengva. Kadaise lankiau plaukimą ir šis smagus sportas padovanojo man plačius pečius, todėl marškiniai puikiai gulantys per pečius, dažnai būna platūs per liemenį. Tad po ilgų ieškojimų pasidaviau ir nusprendžiau nusipirkti oversized tipo marškinius. Zaroje ar H&M jų pirkti nenorėjau, nes plono polisterio, nekokybiškai pasiūti marškiniai tikrai nėra verti 40 – 50 €. Šie BIK BOK pasitaikė kaip tik laiku ir už beveik tiek pat, kiek Zaroj. Tik be nulio. 🙂 4 € – Happy me!

Ar norėtumėt pamatyti daugiau tokio tipo įrašų? Nes lobių dar tikrai turiu!

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Blazer : Sisley | Shirt : Bik Bok (Humana) | Jeans : ZARA (Humana) | Shoes : ZARA | Watch : GUESS | Bracelet : Rokenbau | Rings : Kamėja

Pictures : Emilė

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *