Thrift store lookbook #2

1

 

LT | Praėjusią savaitę trumpai papasakojau apie savo kuitimosi dėvėtų drabužių parduotuvėse rutiną. Tęsiu toliau!

Iš tiesų, kai pradėjau atsirinkinėti drabužius šitiems dėvėtų drabužių lookbook‘ams, supratau, kad ne tiek ir mažai drabužių iš kuistukų turiu. Rūbai, kuriuos perku dėvėtuose būna dviejų tipų: praktiški, lengvai derinami, puikios kokybės ar net nauji, arba tokie, kuriuos matau tampant outfito vynuoge ant grietinėlės.

Būtent taip atsitiko su šituo švarku ir kelnėmis. Blizgantį sidabro spalvos švarką pirkau prieš keletą metų Naujųjų vakarėliui. Kainavo tuomet apie 3 litus. Būsiu vakarėlio žvaigždė! – pagalvojau. Gal ir juokinga, bet tikrai tokia buvau. Visi klausė iš kur gavau tokį grožį, o man atsakius, kad vintažinėj humanoj už 3 litus, buvo labai malonu stebėti atvėpusius žmonių žandikaulius. Gal ir neatrodo jis toks to-bu-las. Na, nes nėra. Bet jau daugybę kartų tapo mano gelbėtoju nežinant kuo užbaigti drabužių derinį. 🙂

Marškiniai – vienas iš tų kokybiškų, praktiškų, lengvai priderinamų drabužių. Na, nebūtų COS. Kad jūs žinotumėt, kaip džiaugėsi mano širdis atrodus šitą lobį! Kokybė, dydis, kirpimas – TO-BU-LA! Net ir tuos 12 € mokėti negaila, kai žinau kiek reikėtų mokėti parduotuvėje (dėl idomumo – apie 50 €).

Blizgios medžiagos H&M Studio kelnės buvo atėjau-pamačiau-nusipirkau tipo pirkinys. Labai didelis pliusas nemėgstantiems matuotis dėvėtų drabužių parduotuvėse – pirkti žinomų brand‘ų drabužius. Tuomet beveik (pabrėžiu – beveik) gali būti tikras, kad dydis bus kaip tik. Turiu keletą porų H&M kelnių, moku rinktis iš akies, todėl nelabai nustebau, kad kelnės tinka it nulietos. Pirkau su ta kur nors pasipuošimui mintimi, tačiau supratau, kad atėjus pavasariui jas tikrai užsidėsiu ir dažniau. Ir įrodymas, kad būna pasislėpusių perlų ne tik naujos siuntos metu – šios kainavo 3,5 €.

Batus kadaise nuroviau vinted.lt ir mokėjau už juos apie 15 litų. Čia buvo toks dėl grožio pirkinys, kuomet daiktas neatlieka per didelės funkcijos (mat su pusiau popieriniais batais per lietų senamiesčio gatvėse nepribraidysi), bet gerai priderinus, atrodo išties neblogai!

Norit dar? Bus!

2

3

4

5

6

7

8

9

10

 

Silver blazer : Humana | Shirt : COS (Humana) | Pants : H&M Studio (Humana), Shoes : vinted.lt | Watch : Guess | Bracelet : Rokenbau | Rings : Kamėja

Pictures : Emilė

 

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *