Sun kissed skin in a middle of the cold season: St. Moriz self tanner

Labas! Šiandien tau papasakosiu ne apie dekoratyvinės kosmetikos produktą, bet apie priemonę, kurios pagalba atrodysi, tarsi grįžusi iš atostogų šiltuose kraštuose. Tad jei mėgsti įdegusią odą, bijai soliariumų ir dar nesi atradusi gero savaiminio įdegio kremo – skaityk toliau!

Galiu pasidžiaugti tuo, kad mano oda nėra iš tų, nuo saulės paraudonuojančių tarsi vėžio kiautas. Tačiau nieko nebenustebinsiu pasakiusi, kad kaitri saulė tavo sveikatai pliusų tikrai neprideda. Na, bet kiekviena iš mūsų mėgstame pasižiūrėti į save veidrodyje, kai oda būna šiek tiek įdegusi: atrodome žvalesnės, ne tokios išbalusios, sveikesnės. Būtent dėl to dažna mūsų žiemą negaudama saulės bėga į soliariumą, arba mano atveju – renkasi savaiminio įdegio kremą. Galbūt tau bus keistoka, tačiau į soliariumą pirmą kartą nuėjau praėjusiais metais ir jo paslaugomis pasinaudoju tik prieš atostogas, nenorėdama odai sukelti didžiulio šoko. Tad vengdama piknaudžiavimo dirbtinėmis saulės voniomis, renkuosi savaiminio įdegio putas, kurios gelbsti prieš renginius, arba tuomet, kai nebegali žiūrėti į tą sūrio gabalėlį veidrodyje.

Šį kartą papasakosiu apie St. Moriz priemonę iš Topbeauty.lt, kurią labai norėjau išmėginti keletą metų, o atradusi – nepaleidžiu iš rankų. Visų pirma, jei bent kartą esi naudojusi savaiminio įdegio priemones, net neabejoju, kad pasakysi, jog tave beprotiškai erzina jų kvapas. Nors šios putos tikrai nėra bekvapės, tačiau jų kvapas manęs visiškai neerzina, o tai – labai didelis pliusas! Antra – jas labai patogu naudoti. Tiesa, į pagalbą čia ateina pirštinė savaiminiam įdegiui, tačiau putų konsistencija leidžia produktą tolygiai paskirstyti ant odos nepaliekant taip nepageidaujamų nelygumų. Na ir trečiasis dalykas – priemonė nepalieka žymių ant drabužių. Žinoma, nepatariu vos ja išsitrynus vilktis baltos šilkinės palaidinės, tačiau kitą dieną, produktui iki galo įsigėrus, galėsi drąsiai rengtis šviesius drabužius!

Jei nori išmėginti šias putas, bet nesi tikra dėl spalvos, patariu prieš tai įvertinti savo odos spalvą. Nuotraukose apačioje gali matyti kaip aš atrodau prieš naudojant priemonę ir kitą rytą, kai ji yra iki galo įsigėrusi ir įgavusi tamsiausią atspalvį. Tad jei tavo oda yra panašaus atspalvio į maniškę, drąsiai gali rinktis St. Moriz tamsaus (dark) atspalvio savaiminio įdegio putas. Na, o jei esi baltaodė, patariu išmėginti vidutinio (medium) atspalvio priemones. Tik nepamiršk kartu įsigyti ir pirštinės – su ja viskas daug papraščiau!

Ar mėgsti naudoti savaiminio įdegio priemones šaltuoju sezonu?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *