Reebok fitness challenge

1

LT | Tik nepagalvokit “tu ką, rašai apie madą, o čia – įrašas apie sportą?” Žinoma! Jeigu esi madingas, nereiškia, kad turi paslėpti bėgimo batelius giliai spintoje, o gražius (taip, jie tikrai gali būti gražūs!) treningus palikti tik bulviakasiui pas močiutę. Buvo laikai, kai visi net negalvodami nusipirkdavo sporto klubo abonementą, sumokėdavo treneriui už treniruočių programos sudarymą (arba bandydavo klibinti treniruoklius patys, net nenumanydami ką su jais daryti – prašau, nedarykit taip) ir sportuodavo sau ramiai. Meluočiau, jeigu sakyčiau, kad nesidžiaugiu, jog pas mus, pavėluotai, bet atslinko sveikos gyvensenos mada. Su ta nauja mada į Lietuvą atkeliavo “Insanity” treniruotės, susikūrė ir pirmasis Lietuvoje CrossFit klubas “Brasa CrossFit”, žmonės sužinojo kas per daiktas ir su kuo valgomos “Les Mills” treniruotės. O nežinantieji gali pasidžiaugti. Nes, jums, mielieji, yra organizuojami tokie puikūs renginiai kaip “Reebok Fitness Challenge”. Taigi taigi, vėluoti nemėgstu, bet vėluojantis įrašas apie tai ką pamačiau, išgirdau ir nufotografavau praėjusį šeštadienį.

Praėjusį šeštadienį (10.03-04) Vilniaus “Litexpo” parodų rūmuose vyko Vilniaus sporto festivalis. Jo metu buvo galima išbandyti įvairius treniruoklius, pabendrauti su įvairių sporto klubų atstovais, sudalyvauti įdomiose konferencijose. Įdomiausia ir judriausia buvo Reebok zona, kurioje ir vyko minėtasis “Reebok fitness challenge”. Eidama su fotoaparatu ant kaklo, sportuoti nesiruošiau, bet pamačiusi toookią krūvą žmonių pagalvojau – o gal ir reikėjo tuos kedus įsimesti? Reebok zonoje visą savaitgalį vyko patys įvairiausi renginiai: nuo funkcinių CrossFit treniruočių kartu su Brasa CrossFit komanda, “Insanity” treniruočių su “My Hero” treneriais, iki svečių iš Latvijos, Estijos ir Suomijos, vedusių “Les Mills” Bodypump, Bodycombat, Grit strenght ir kitas treniruotes. Įdomiausia tai, kad į treniruotes susirinko daugiau žmonių, nei tikėjausi! Programa buvo sudėliota taip, kad kiekvienas rado tai, ko ieškojo. Nori išbandyti savo ištvermę? 100 burpee challenge is waiting for you! Mėgstantiems sportuoti įdomiau – “Bodypump” treniruotės su lengvais svarmenimis, “Blast” bei “Rock’n’core” treniruotės su treneriais iš Latvijos. O mėgstantiems visišką ramybę – “Yoga for fitness”. Visiškai nerealus dalykas! Čia pat, vietoje, galima buvo paragauti skanių ir sveikuoliškų LEAF sumuštinių, pailsėti ant patogių Reebok krėslų ir net (!!!) nusipirkti savo svajonių sportinę aprangą! Ateini – ir kaip namie. 🙂

Matyti laimingus sportuojančių žmonių veidus – matyt, to reikia, kad tokie renginiai vyktų, didėtų ir pritrauktų vis daugiau žmonių susidomėjimo! Buvot, matėt, patiko? Pasidalinkit mintimis! Nes mano sportinė apranga jau paruošta, motyvacija aukščiausiam lygyje, o sportbačių raišteliai – suvarstyti!

P.S. Ieškot gerų sportinių batų? Pasimatuokit Reebok ZPump Fusion batus. O jeigu nesiruošiat pirkti – nesimatuokit. Nes kai apsiausit – nebenorėsit nusiimti! Patogumas – neišpasakytas!

Daugiau kasdieninės motyvacijos Reebok Facebook profilyje bei Instagram.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

Daugiau nuotraukų ČIA>

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *