Pasitinkame 2021-uosius: namuose, bet su ne ką mažiau blizgučių

Turbūt ir kartotis nebereikia, kad šie metai – visiškai kitokie nei įprastai. Pradedant tuo,  kad po muziejus vaikštome internetu, baigiant tuo, kad Naujuosius metus pasitiksime namuose, be triukšmingų vakarėlių, draugų kompanijų ir nepamirštamo šėlsmo. Tačiau mėgstu sakyti, kad svarbiausia ne aplinkybės, o nusiteikimas. Juk kaip sutiksime – tokie ir bus. Tad net jeigu Naujuosius sutiksime namuose, pasipuošti – būtina!

Karantino metu itin išpopuliarėjo darbo apranga business on top, party on bottom, kai iš spintos traukėme marškinius ir švarkus, bet derinome juos su treninginėmis kelnėmis. Ruošiantis Naujųjų metų šventei šį variantą palikite darbo skambučiams ir pasiruoškite iš širdies. Ir nelįskite į kasdienius džinsus, bet iš tikrųjų pasipuoškite!

Visų pirma, nepamirškite makiažo. Bent jau aš visiškai pamiršau, ką reiškia dekoratyvinė kosmetika ir šiemet išnaudojau gerokai daugiau veido kaukių, nei blakstienų tušų buteliukų. Tačiau sutinkant Naujuosius žadu iš stalčiaus išsitraukti blizgius vokų šešėlius ar net ryškesnį lūpdažį. Juk pasigrąžinti labai smagu!

Šnekant apie vakaro derinį, tokioms žiemos šventėms aš labai mėgstu rinktis sukneles. Su jomis ir patogu, ir puošnu, o pasirinkimas – beribis. Ar tai būtų paprasta trumpa suknelė, ar žemę siekianti šventinė – atrodysite puikiai. O švenčiant tokias progas namuose puiku ir tai, kad tiks bet kokios suknelės kabančios spintoje, net ir vasarinės! Ypatingai mėgstu vasarines sukneles derinti su jaukiais megztiniais, toks variantas itin patogus būnant namuose. Prie suknelių derinkite blizgias kojines ar pėdkelnes, mėgstamus papuošalus ir, žinoma, šypseną.

Savo spintoje turiu daugybę skirtingų švarkų ir tikrai rasčiau pretekstą įsigyti jų dar daugiau. Manau, kad teisingai priderintas švarkas anaiptol neatrodys kaip ofisui skirta eilutė, o atvirkščiai – taps stilinga detale. Rinkitės platesnį, neliemenuotą švarką, kuris atrodytų kaip pasiskolintas iš vyro spintos. Po juo puikiai atrodys tiek lengva suknelė, tiek plačios kelnės ar lengvas megztukas. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog švarko dėvėjimas namuose skamba kaip visiška nesąmonė, tačiau aš taip laukiu, kada galėsiu apsivilkti mėgstamus švarkus, kad tikrai apsvarstysiu šį variantą savo Naujųjų metų šventei.

Jei mėgstate įdomesnius derinius ir suknelės jums primena nuobodas, rinkitės skirtingus sijonus, kuriuos galima derinti su įvairiausiomis palaidinėmis, megztiniais, marškiniais, ar bet kokiu kitu viršutiniu drabužiu. Net neabejoju, kad savo spintoje turite bent vieną mėgstamą sijoną, tačiau jei visgi ne – internetinės parduotuvės jus tikrai išgelbės. Pavyzdžiui Pigu.lt kai kuriuos drabužius galite suspėti gauti dar iki Naujųjų metų.

Na o jei puoštis tikrai nenorite ir net nematote tame prasmės, iš spintos išsitraukite bent spalvingas kojines ar patogų megztinį, kurio paskutiniu metu namuose nedėvėjote. Pamatysit, jausmas bus visiškai kitoms, o kartu su juo – ir nuotaika šventiškesnė. Prisiminkite, kad svarbiausia nusiteikimas. O kadangi “kaip sutiksite, tokie ir bus”, jis turėtų būti puikus!

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *