„Ozas“ style consultation & different body types

Prieš keletą savaičių su blogerėmis Aiste ir Aliona nusprendžiau sudalyvauti smagioje ir naujoje patirtyje – prekybos centro „Ozas“ stilistės Marijos konsultacijoje, kurioje ne tik šnekėjome apie skirtingus figūrų tipus ir jiems tinkančius drabužių derinius, bet ir išbandėme tokius drabužius, kurių, matyt, nei viena iš mūsų anksčiau nebūtume pasirinkusios.

Turbūt reikėtų pradėti nuo to, kad šį sezoną parduotuvių lentynose, ant podiumo ir visame mados pasaulyje karaliauja raudona spalva ir visi jos atspalviai. Jei jau kurį laiką seki mano blogą ir instagramą, matyt supratai, kad mano spintoje ji tikrai nekaraliauja, nes turiu viso labo du ar tris raudonos spalvos drabužius. Tačiau renginio metu buvau taip toli išstumta iš savo komforto zonos spalvų atžvilgiu, kad pasižiūrėjusi į save kitokiame amplua net užsinorėjau raudonų džinsų ir kitų spalvotų detalių!:) Gal kiek juokinga, bet po renginio įsigijau ir dvejus aukštakulnius aulinius batus, kurių vieni – lakuotos odos, tokios, kaip raudoni batai nuotraukose. Čia matyt todėl, kad kartais užplaukia tas noras atrodyti ne tik patogiai, bet ir gražiai bei moteriškai, hehe.:)

Stilistė Marija, šnekėdama apie figūrų tipus paminėjo, kad priklausau lieknam figūros tipui ir galiu nešioti bet ką (yay me!). Nors galėčiau nešioti aptemptus drabužius, tačiau labai mėgstu oversized tipo drabužius. O Marija, lyg skaitydama mano mintis, kaip specialiai man parinko aptempto tipo suknelę ir dar raudoną! Praktiškai niekada nenešioju tokių drabužių, bet gal tikrai vertėtų? Daugiau mūsų įspūdžių video ir nuotraukų rasi „Ozo“ bloge nuorodoje. 🙂

Ar jau spėjai įsigyti ką nors raudono šiam rudens-žiemos sezonui?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *