Outfit of the day: warm & cozy by Lindex

Labas! Turbūt nieko per daug nenustebinsiu pasakiusi, kad ruduo yra gražus metų laikas ne tik dėl besikeičiančių gamtos spalvų ir po truputį artėjančių Kalėdų, bet ir dėl jaukių ilgų vakarų su filmu ar knyga, arbatos gėrimo vienoje iš senamiesčio kavinukių ir… dėl drabužių sluoksniavimo! Vasarą, kai oro temperatūra pakyla virš 27 laipsnių šilumos, kartu su ką tik nusipirktais ledais, ištirpsta ir mano fantazija drabužių derinių atžvilgiu. O štai ruduo džiugina tuo, kad gali išsitraukti savo mėgstamiausius aulinukus, megztinį ir vilnonį paltą, kuris tampa outfito vinimi.

Jei kada teko ieškoti gero palto, matyt susidūrei su tuo, jog parduotuvių vitrinose viskas atrodo gražu tol, kol to palto neapsivelki. Tai žiūrėk sukirpimas tau netinka, tai ilgis negeras ar sagos negražios, tai spalva ne tokia, kokios norėjai. O kai randi tą, kurį įsimyli iš pirmo žvilgsnio, 500 € kainos etiketė priverčia simpatiją kaip mat išgaruoti. Taip, geras ir kokybiškas paltas išties kainuoja nemažai, tačiau gerai paieškojus, galima sutilpti ir į 100 €.

Taip man atsitiko su pilku Lindex paltu, kurį pamačiau kompanijos puslapyje. Modelis gana griežto kirpimo, siluetas – tiesus, sudėtis – žadanti šiltą rudenį, o, svarbiausia, spalva tinkanti prie visko! Ilgai negalvojus į porą paltui atėjo ir švelniai rožinis Lindex megztinis, kuris kaip mat tapo tuo drabužiu, kurio nesinori skalbti vien todėl, kad reikės ilgai laukti iki kol jis išdžius ir tu galėsi jį vėl nešioti. O svarbiausia, kad drabužiai atrodo ne tik jaukiai ir stilingai, bet yra begalo šilti! O ko rudeniui gali daugiau reikėti, ar ne?

Linkėjimai, x

Paltas : Lindex | Megztinis : Lindex | Džinsai : Zara | Batai : Reebok Club C | Kaklo papuošalas : Mellow. | Apyrankė : Pandora | Laikrodis : Cluse | Žiedai : Pandora ir Kamėja

Nuotraukos : Dovilė Zubytė

http://www.dovilezubyte.com/

Follow:

Comments

  1. Ringaile
    November 21, 2017 / 20:57

    Pritariu, dabar sunku būna rasti ne tik tinkantį, patinkantį ir už protingą kainą paltą, bet ir kitus drabužius. Lindex mano išsigelbėjimas, pastaruosiu kelis metus turbūt bent pusė rūbų iš jo 🙂 Labai patinka online apsipirkimas, nes galima rasti to ko nėra Lietuvos lentynose, bet iš “gyvų” parduotuvių pati pačiausia Panoramos https://www.panorama.lt/parduotuves/lindex/ asortimentas man įdomiausias ir geriausias iš kitų Lindex parduotuvių bei įdomus labai būna išpardavimų kampelis čia, o ir taip pat pats prekybos centras irgi man įdomesnis parduotuvių pasirinkimu 🙂

    • November 26, 2017 / 21:13

      Tikrai labai daug gražių drabužių už gana protingą kainą galima rasti! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *