Outfit of the day: red pants & vintage belt

Labas! Kad jau šiandien yra ta viena diena kai atvėso, ir kai galima iš namų išeiti su kelnėmis, o ne su vos sėdimąją dengenčiu sijonu, nes kitaip tiesiog galima numirti iš karščio, dalinuosi savo nauju drabužių deriniu, kurį prieš keletą savaičių fotografavome su Gema. 🙂 Vieną dieną turėjome keletą renginių, tad abi sugalvojome pasiimti laisvadienius, susikrauti į lagaminus drabužius ir keliauti į miestą plepėti, gerti kavos ir fotografuotis. Labai džiaugiuosi, kad šiame blogerių pasaulyje atradau žmogų, kurį drąsiai galiu vadinti drauge ir tai dar kartą patvirtina mano žodžius, kad geriausias dalykas, kurį man atnešė mano tinklaraštis, yra ne daiktai, o žmonės.

Buvo labai smagu dienos metu būti miesto centre, kur visi skuba į susitikimus, pietauti ir panašiai. Net keista darbo dienomis būti tokiame įvykių sukūryje, mat mano biuro vietoje tokie smagumai nevyksta. 😀 Kadangi tą dieną bėgome į Loreal kosmetikos, apie kurią papasakosiu jau netrukus, pristatymą, norėjosi apsirengti bent kiek ryškiau, tačiau išlikti ištikimai sau. Visgi, kokia aš Aistė be sportinių batų? :)) Neslėpsiu, šiais metais mano spintoje atsirado labai daug basučių ir aukštakulnių, tačiau mielai sugrįžtu prie savo mylimų Converse batelių, kurie, aleliuja, man nebetrina kojų, haha!

Manau, kad svarbiausi šio derinio dėmenys visgi yra kelnės ir diržas. Pastarąjį esu minėjusi jau ne kartą tiek bloge, tiek savo Instagram paskyroje. Dešimt metų spintoje gulėjęs pankų laikų diržas šiais metais buvo visai netyčia ištrauktas į dienos šviesą ir visai netikėtai tapo vienu mėgstamiausių mano aksesuarų. Na o raudonos kelnės buvo tas „reikia ar nereikia?” pirkinys. Stovėjau Ispanijoje Zaroje, pamačiau, patiko, pasimatavau, tiko ir nebežinojau ką daryti. Man jų tikrai nereikėjo, bet ar moterys dažnai perka daiktus nes jų reikia? Velniai rautų, tikrai ne. Pabandžiau save įtikinti, kad Lietuvoje jos bus brangesnės, o paskui gailėsiuosi nenusipirkusi, tad tą pačią akimirką jos keliavo į pirkinių krepšį. Ir tikrai buvo verta! Jau pirmą dieną po atostogų Vilniuje sulaukiau daugybės komplimentų. Net keista, bet šių kelnių dėka aš taip užsikabinau už spalvotų rūbų, kad jų mano spintoje atsiranda vis daugiau ir daugiau. :))

Kokius drabužius mėgsti labiau: ryškius ar vienspalvius?

Linkėjimai, x

Liemenė : Mango | Kalnės : ZARA | Palaidinė : Audimas | Batai : Converse | Diržas : vintage | Auskarai: ZARA | Apyrankės : Pandora, Karikartel | Laikrodis : Daniel Welington | Kiti aksesuarai : No more

Follow:

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *