Outfit of the day: pant suit & big city vibes

Labas! Savaitgalį, po daugiau nei pusės metų pertraukos, ir vėl praleidau savo per tiek laiko jau pamiltoje Varšuvoje. Kadangi kovo 11-ąją švenčiu ne tik Lietuvos šventę, bet ir mamos gimadienį, šį kartą čia vykome kartu. Kaip ir pridera mamos ir dukros savaitgaliui, daug valgėme, gėrėme šampaną, praleidome nuostabų vakarą mano naujai pamėgtoje (o tiksliau, kolegės parekomenduotoje) vietoje Soul Kitchen Bistro ir, žinoma, vaikščiojom po parduotuves! Na, o aš, pasinaudojusi proga, kad mama jau ne vieną kartą parodė savo talentą fotografuojant mano drabužių derinius, „išnaudojau“ ją nedideliai fotosesijai.

Varšuva mus pasitiko itin pavasariškais orais ir buvo be galo gera vėl pajusti, ką reiškia vaikščioti gatve prasisegus paltą. Pasaka! Jau laukiu nesulaukiu, kada pavasaris atkeliaus ir į Lietuvą, nes galvoje sukasi visa galybė naujų derinių idėjų. Viena iš idėjų, kaip norėčiau rengtis atšilus orams – kostiumas. Bet tikrai ne įprastas, biuro aprangą primenantis variantas, o ryškių spalvų, įdomesnių kirpimų bei įvairiomis detalėmis paįvairintas kostiumas. Kadangi tokio dar neturiu, bet tik žadu įsigyti, Varšuvoje vaikščiojau su pilku, langeliais margintu kostiumu, kuris iš tiesų net nėra tikras kostiumas. Kelnes dar prieš keletą metų pirkau Zaroje, o languotą švarką rudenį įsigijau Reserved parduotuvėje. Nors šiek tiek skiriasi tiek langelių raštas, tiek spalva, jau ne kartą esu sulaukusi klausimų, kur buvo pardavinėjami tokie kostiumai. Pasirodo net nereikia pirkti set’o, reikia tik pasistengti gerai suderinti kiek skirtingus drabužius!

Apie diržą, kurį pinteresto įkvėpta sumaniau užsirišti ant liemens, jau pasakojau savo instagram story, nes dėl jo taip pat sulaukiau nemažai klausimų. Tik su tokio pačio aksesuaro radimu gali būti kiek sudėtinga, nes mano spintoje jis guli jau kokius 10 metų, nuo tada kai savo stilių apibūdindavau kaip pankišką. Jį už kokius 20 litų pirkau Gariūnuose ir daugeliui metų buvau nugrūdusi į giliausią spintos kampą, bet grįžus masyvių diržų vėjams, visai netikėtai prisiminiau jį turinti. Otre batai iš Danijos – vieni mėgstamiausių mano naujų batų! Neskaitant to, kad yra patogūs ir tinka ilgiems pasivaikščiojimams, jie dar ir atitinka visus dabartinius mados vėjus ir tinka prie visko! Kadangi pavasaris į duris beldžiasi labai lėtai, net neabejoju, kad juos nešiosiu visą kovo mėnesį. Rankinė ir akiniai buvo visai netikėti pirkiniai. Rankinė – nes pamačiau Zaros online parduotuvės išpardavime ir pagalvojau, kad tikrai ją kur nors pritaikysiu. Na, o akiniai buvo netikėtas pirkinys, nes žinojau, kad tokios formos rėmeliai man nelabai tinka. Kad ir kaip norėtųsi man pagauti visus akinių trendus, tačiau sudėtinga mano veido forma liepia akinius rinktis gana atidžiai. Kad ir kaip ten bebūtų, prisiminiau, kad egzistuoja toks dalykas kaip aliexpress ir užsisakiau dvi poras akinių pabandymui, penki doleriai nebuvo skaudus praradimas, o ir akiniai yra tikrai geros kokybės. Nors, iš pirmo žvilgsnio, ir atrodau su jais kaip su greičio akiniais iš Maximos, tačiau atradus teisingą jų nešiojimo kampą, galima iš jų išspausti madingą maximumą.

Ką tu planuoji įsigyti šį pavasarį?

Linkėjimai, x

Nuotraukos : mama

 Kelnės : ZARA | Švarkas : Reserved | Batai : Danija | Auskarai, apyrankė, žiedai : PANDORA | Laikrodis : Casio | Rankinė : ZARA

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *