Outfit of the day: Adidas originals in Warsaw

Ne paslaptis, kad Adidas Originals yra vienas mėgstamiausių mano prekinių ženklų, o Varšuva – vienas mėgstamiausių miestų trumpoms savaitgalio išvykoms (apie mėgstamiausias vietas Varšuvoje jau rašiau čia). Taip jau atsitiko, kad du vasaros savaitgalius iš eilės praleidau Varšuvoje, apsilankiau jau pamėgtose parduotuvėse ir radau „man jo visiškai nereikia, bet labai jo noriu“ drabužį – Adidas Originals palaidinę, kuri, nors „puošta“ ikoninėmis trijomis Adidas juostelėmis ant rankovių, tačiau primena vakarėliui tinkančią palaidinę. Vieną savaitgalį nusipirkau, o kitą – nusprendžiau, kad ji verta atskiro lookbook‘o.

Iš pradžių su Rūta fotosesijai ieškojom labai urbanistinės vietos, tačiau visai netyčia atradom žaliuojantį sulčių barą ir nusprendėm – this is it!

Kaip jau, matyt, galima buvo suprasti, tamsiai mėlyna Adidas palaidinė buvo tarsi meilė iš pirmo žvilgsnio – pamačiau, patiko ir tiko, niekaip negalėjau pamiršti, prisijaukinau ir parsivežiau namo. Net neabejoju, kad ji puikiai tiktų ne tik prie džinsų, bet ir prie šortų, ar net sijonų. Tačiau oras nebuvo itin vasariškas, tad balti džinsai puikiai pasitarnavo. Taip jau gavosi, kad į kelionę išvažiavau ir su savo mylimais Adidas Originals Stan Smith sportbačiais, tad suderinau net prekinius ženklus, hehe. 🙂 Apie aksesuarus daug kalbėti jau net nebereikia, nes esu ištikima toms pačioms sidabro detalėms: masyviam vyriškam laikrodžiui, apyrankėms, bei žiedams.

O koks mėgstamiausias tavo prekinis ženklas?

Linkėjimai, x

Palaidinė : Adidas Originals | Džinsai : Zara | Batai : Adidas Originals | Laikrodis : Casio | Apyrankės : Pandora & Astrid&Miyu | Žiedai : Pandora ir Kamėja

Nuotraukos: Rūta

Follow:

Comments

  1. Simona
    August 28, 2017 / 21:36

    žiauriai gražus outfit’ukas :))

    • August 29, 2017 / 08:07

      Ačiū labai!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *