ODA Klinika – individualus dėmesys tavo odai

Labas! Nors eilėje būti paskelbiami bloge laukia net trys įrašai apie naujus dekoratyvinės kosmetikos produktus, šiandien tau noriu papasakoti apie veido odą, jos grožį, priežiūrą, o svarbiausia – apie tai, kiek tavo odos būklė prisideda prie pasitikėjimo savimi. Jei seki mane Instagrame, greičiausiai matei, kad kartu su ODA klinika pradėjome 10 savaičių iššūkį. Kas tai yra? 10 savaičių man bus daromos veido valymo procedūros, namie naudojamos ODA klinika priemonės ir daromi odos analizės tyrimai, kurių pagalba stebėsime kaip keičiasi mano odos būklė. Pasakysi – „kam tau to reikia?“ O aš atsakysiu labai paprastai: ilgus metus erzinančius spuogelius gali paslėpti po storu makiažo sluoksniu lygiai taip pat gerai, kaip po šypsena gali paslėpti prastą nuotaiką. Atrodo geriau? Tikrai taip. Išsprendžia problemą? Tikrai ne. Bet apie viską nuo pradžių.

Niekada nebuvau iš tų merginų, kurios bent kiek viduje nesusigūžtų į kamuoliuką, kai tenka viešumoje pasirodyti be makiažo. Kiek pamenu, mano oda visuomet buvo probleminė, todėl mano supratinga mama per daug nepyko kai jau 14 metų pradėjau naudoti lengvą maskuojamąjį kremą. Iš pradžių susidūriau su skaudžiais giluminiais spuogeliais kaktos srityje. O kai pavyko jų atsikratyti ir galvojau, kad aknę paliksiu praeityje, mane pradėjo kankinti spuogeliai smakro ir skruostų srityje. Bandžiau labai daug ką: lankiausi pas specialistus pradedant nuo pusseserės kaimynės tetos draugės kosmetologės dirbančios bute, baigiant didelėmis klinikomis, kurių darbuotojų sąrašuose puikuojasi garsios pavardės. Bandžiau atsisakyti pieno produktų, miltinių patiekalų, citrusinių vaisų. Jau net nekalbu apie tai, kiek mamos pinigėlių paauglystėje buvo sukišta į įvairiausias priemones. Tad išbandžiau tikrai labai daug dalykų, kurių nė vienas iki galo taip ir neišsprendė problemos. Tikrai nesakau, kad situacija buvo ir yra tragiška. Ne, žinau, kad būna daaaug blogiau. Tačiau per šitiek metų išmokau mažiau žiūrėti į kitus ir labiau stebėti savo asmenines problemas, kurios yra tikrai ne tokios, kurias reikėtų ignoruoti. 

Tų spuogelių pasitaiko ir dabar. Bet su amžiumi pradeda atsirasti ir kitų problemų, tokių kaip padidėjusi odos pigmentacija, sumažėjusi drėgmė, elastingumas ir didėjantis raukšlelių kiekis. O blogiausias dalykas odos trūkumuose yra net ne pačios odos problemos, o psichologinė būsena su kuria tenka susiduri. Kad ir dabar, išėjusi iš procedūros, neinu aukštai iškelta galva, o mieliau susisuku į storą šaliką lyg apsimesdama, kad man labai šalta, nors po juo slepiasi spuogelis, į kurį susideda: „kaip aš čia atrodau“, „kokia aš baisi“, „ką kiti žmonės pagalvos“ ir kitos panašios mintys. Kai labiau apie tai pagalvoji, sunku suprasti kokią didelę įtaką tavo odos būklė gali padaryti tavo psichologinei savijautai. Jautiesi negraži, išėjusi į viešumą be makiažo, kai ant smakro žydėte žydi 1 cento dydžio spuogas, panarini galvą ir vengi akių kontakto, išleidi krūvą pinigų stipriai maskuojančioms priemonėms, būni prastos nuotaikos ir vengi susitikti su draugais vien dėl tave kankinančių spuogelių. Žinau, kad esu tokia ne viena, todėl šneku apie tai tam, kad ir tu, kurią kankina tokios pačios problemos žinotum, kad ne tu viena bėgdama iki parduotuvės pieno, jei ir nepasidarai pilno makiažo, bent jau maskuokliu paslepi savo „draugus“. Aš, kaip ir tu, noriu nepergyventi dėl ne vietoje išdygusio spuogelio, nesivežti krūvos skirtingų priemonių į kelionę ir vos pabudusi ryte nečiupinėti veido bandant atrasti, ar kur neišdygo dar vienas niekadėjas.

Būtent todėl šias 10 savaičių savo veido odą pilnai atiduodu į ODA klinikos rankas, po kurių prisilietimo, tikiu, kad pavasarį šypsosiuos daug plačiau. Net jei veido nedengs storas makiažo sluoksnis. Asmeniškai man labiausiai patinkantis dalykas yra tas, kad čia tau niekas neparašys recepto „Duac“ kremui, kurį, net neabejoju, teko naudoti visiems, kada nors turėjusiems odos problemų. Čia ištirs tavo odą, pasakys ko jai trūksta, parinks priemones bei paskirs procedūras, kurių pagaba bus daug lengviau pasiekti trokštamą rezultatą. Juk odos priežiūra niekuo nesiskiria nuo gražaus kūno troškimo: negalėsi džiaugtis gražia talija jei 3 kartus per savaitę pluši sporto klube, bet 5 kartus per savaitę vakarieniausi greito maisto restorane, ar ne?

Tam, kad odos priežiūra būtų kuo efektyvesnė, man buvo paskirti šie produktai: aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi, paakių kremas su tetrapeptidais, hialurono rūgšties serumas, atkuriamasis kremas normaliai/riebiai odai, regeneruojamasis kremas nuo spuogų. Pagrindinės mano odos problemos yra tos, kad oda yra praradusi drėgmę, elastingumą bei yra padaugėję raukšlių ties akimis bei kaktos. Na, o bandant visa tai išspręsti bus naudojamos ne tik priemonės, tačiau ir atlikta 10 vaido valymo su rūgštimi procedūrų! Jei nori sekti visą mano kelionę, sek mane Instagrame!

Juk mes visos norime būti gražios ir labiau pasitikinčios savimi, ar ne?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *