New in: Wellness by Oriflame

Labas! Kažkuriame praėjusių metų įrašų pasakojau, kad namie turiu užrašų knygelę, į kurią susirašau ateinančių metų tikslus, o metų pabaigoje pasižymiu tuos, kuriuos pavyko įvykdyti. Na, o tie likę neįvykdyti, lieka kitiems metams. Vienas iš tų pažadų, kurių laikausi, tada nebesilaikau, tada vėl laikausi ir taip pasaka be galo, yra sveikesnė mityba, reikalaujanti daugiau laiko ir dėmesio nei ta, kuri dažniausiai įsisuka į mano virtuvę ar pietų lėkštę. Nauji metai jau čia, o su jais ir geresni maisto pasirinkimai! Tikėkimės – ilgam.:)

Dar prieš Naujuosius metus gavau progą išmėginti naują Oriflame (taip taip, man irgi buvo keista, kad kosmetiką papildė su mityba susiję dalykai) baltymų mišinį, kurį galima labai lengvai įtraukti į savo mitybą ir gauti papildomų maistinių medžiagų. „Protein Blend“ neturi jokio skonio, tad galima drąsiai berti į sriubas, salotas, košes ar sportinius gėrimus. Nors dažnai to neafišuoju, bet kartais susiduriu su ta faze, kai laaabai noriu kažką gaminti, vis ką nors išmėginti, todėl išmėginau ir šį produktą. Nepasakyčiau, kad prieš jį naudodama jaučiausi blogiau, tačiau smagu žinoti, kad šaukštelis produkto, tikrai negadinančio skonio, praturtina mitybą papildomomis maistingomis medžiagomis. Bandžiau jį įmaišyti ir į trintą moliūgų sriubą, ir į avokadų užtepėlę, ir, dažniausiu atveju – į graikišką jogurtą, kurį visuomet pagardinu uogomis ir riešutais. Skanūs ir sotūs pusryčiai – garantuoti! 😉

O, jei sugalvotum pasižvalgyti plačiau, Oriflame savo asortimente turi ne tik šį mišinį, tačiau ir sriubų, kokteilių, batonėlių ir kitų produktų. Tegu 2018 būna dar sveikesni ir aktyvesni nei pastarieji metai!:)

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *