New in: nature elements with Desenio

Labas! Jei jau kuris laikas seki mano blogą, greičiausiai matei, kad žiemą mano miegamojo sienas papuošė gražieji Desenio plakatai, apie kuriuose rašiau čia. Kiekvieną vakarą grįžusi namo ir užėjusi į savo miegamąjį pasidžiaugiu, kiek nedaug reikia, kad kambarys įgautų visai kitokį vaizdą. 🙂 Nereikia nei brangių paveikslų, nei įmantrių sienų tapetų – užtenka gerai atrinktų plakatų ir kambario sienos tarytum nusidažo kitomis spalvomis. Kai praėjusį kartą į mano namus atkeliavo daugybė skirtingo dydžio plakatų iš https://desenio.com/, nusprendžiau, kad norėčiau savo paveikslų sieną papildyti keliais didesniais plakatais, primenančiais man jūrą, saulę ir vandenyną. Grįžusi iš paskutinių atostogų supratau, kad būtent vandenynas yra ta vieta, kur jaučiuosi geriausiai, ramiausiai, todėl norisi jo vaizdą matyti kasdien. 🙂 O, kadangi, labai mėgstu ir įvairias trumpas įkvepiančias frazes, vieną gamtos plakatą pasirinkau būtent su fraze, kuri šiuo metu mane labai įkvepia.

Kai nusprendžiau, kad norėčiau plakatų su gamtos vaizdais, per daug nenaršiau po bendras kategorijas, nes plakatų pasirinkimas jose toks didelis, kad tikrai galima pasiklysti. Savųjų plakatų ieškojau  čia: https://desenio.com/us/artiklar/posters-prints/nature/index.html . Iš pat pradžių galvojau, kad gamtos stilistikos plakatai mano miegamojo interjere derės nekaip, tačiau nesirinkau ryškių spalvų ir detalių, pasistengiau pasirinkti taip, kad plakatų spalvos būtų panašios ir derėtų tarpusavyje. Mano išsirinkti plakatai ant lentynos susidėliojo taip pat gerai – projektas pavyko!

Pačiame puslapyje gausu įvairaus dydžio plakatų, tačiau didžiųjų plakatų pasirinkimas išties didesnis. Šį kartą pasirinkau tris 30×40 plakatus, nes norėjau jais papildyti viršutinę savo paveikslų lentyną. 🙂 Taigi, ką aš išsirinkau? Viršutinėje lentynoje, iš kairės į dešinę:

Na, ir jeigu jau susidomėjai ir taip pat kaip ir aš, kasdien naršai jų puslapį, turiu tau gerų žinių! Nuo gegužės 8 iki gegužės 10 dienos, pirkdama plakatus desenio.com tinklapyje, įvesk nuolaidos kodą mondayjazz25 , su kuriuo gausi 25% procentų nuolaidą visiems plakatams! Deja, šis nuolaidos kodas negalioja rėmeliams ir tiems plakatams, prie kurių pamatysi užrašą handpicked arba collaboration.

Na, ar jau renkiesi savo plakatus?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *