New in: Maybelline tattoo brow & lash sensational mascara

Labas! Jau ne kartą bloge pasakojau apie tai, kad nors kasdien nekuriu sau įmantriausių makiažų, tačiau labai mėgstu išmėginti naujus kosmetikos produktus ir papasakoti apie juos tau. Šį kartą ant mano kosmetinio stalelio atsidūrė Maybelline Tattoo Brow – produktas, leidžiantis paryškinti antakius taip, kad nereikėtų jų tvarkyti net kelias dienas. Skamba išties šauniai, ar ne?

Maybelline tattoo brow veikimas yra gana paprastas. Tereikia produktu tvarkingai ištepti visą antakį taip pat, kaip antakius tvarkanti specialistė tau juos išteptų dažais. Palaikius produktą ant antakių dvi valandas, vėliau jis lengvai ir visiškai neskaudžiai nusilupa, o tu gali džiaugtis paryškintais antakiais net iki trijų dienų ir žinoti, kad kitą rytą makiažą darysiesi daug trumpiau, nes antakius užteks tik pašukuoti. Skamba kaip tikra pasaka, bet ar produktas iš tikrųjų veikia? Tikrai taip!

Pirmą kartą produktą išmėginau ant rankos ir palaikiau vos 20 minučių. Nustebau, kai ta mažytė dėmelė neatsiplovė daugiau nei dieną, tad pabandžiau ir ant antakių. Kadangi bijojau, kad jie bus labai tamsūs, palaikiau taip pat 20 minučių. Rezultatas išties nustebino, tačiau spalva nesilaikė labai ilgai, tad nusprendžiau produktą išmėginti taip kaip reikia ir palaikyti dvi valandas. Po dviejų valandų nulupus dažus antakiai atrodė kaip ką tik padažyti pas kosmetologę, o laikėsi apie 3 dienas! Mano patarimas – produktą tepk storesniu sluoksniu, nes paskui bus daug lengviau nulupti. Ir, jei mėgsti tvarkingus antakius ir nenori jų tvarkyti kasdien – būtinai išmėgink!

O gal jau teko išmėginti šį produktą? 🙂

P.S. Maybelline Lash Sensational tušas, apie kurį nedaug užsiminiau šiame įraše – nėra visiška naujiena. Jį esu bandžiusi jau anksčiau, tačiau per daugelį metų atradau, kad man labiausiai tinka ir patinka ploni plastikiniai blakstienų tušo šepetėliai. Su jais man daug paprasčiau paskirstyti produktą nei su dideliais ir storais, su kuriais dažniausiai tik išsitepu visus vokus. Tačiau, jei tu kaip tik mėgsti dideliu šepetėlius, net neabejoju, kad šis tau turėtų patikti!

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *