New in: makeup by Deborah

Labas! Visai neseniai tvarkiausi savo makiažo stalčiukus ir supratau, kad nors vasarą naudoju daug mažiau makiažo priemonių, tačiau vis tiek išmėginu skirtingas naujoves ir atrandu produktų, kurie man labai patinka ir kuriuos mielai naudosiu atėjus rudeniui, kai norėsis labiau eksperimentuoti su dekoratyvine kosmetika. Šiandien ant mano kosmetinio stalelio – naujienos iš Deborah, prekinio ženklo, kurį labai dažnai matau parduotuvėse, bet išmėginti nusprendžiau tik dabar.

Kadangi vasarą naudoju daug mažiau sunkių pudrų, o įdegusiai veido odai jų ir nelabai reikia, tam, kad šiek tiek sulyginčiau veido spalvą, naudoju bronzinę pudrą ir skaistalus. Žinoma, prieš tai veidą visuomet padengiu drėkinamuoju kremu ir nenupeckioju viso veido ruda pudra, tačiau kai oda įdegusi, tikrai užtenka poros skirtingų atspalvių bronzinės pudros, kad veidas atrodytų lygesnis ir sveikai įdegęs. Tam puikiai tinka „Trio Countour“ paletė iš Keith Haring kolekcijos, kurioje yra trys rudi atspalviai. Jei tavo veido oda yra įdegusi, vidurinis atspalvis tiks visam veido padengimui, tamsiausias – kontūravimui, o šviesiausias puikiai pasitarnaus kaip lengva švytėjimo suteikianti pudra. Jei nesi stipriai įdegusi, šviesiausią atspalvį taip pat gali naudoti kaip highlighterį, o tamsiuosius – kaip kontūravimo priemones, priklausomai nuo tavo veido atspalvio. Bene labiausiai man patiko, kad nė vienas atspalvis neturi to purvinumo, kurį turi kai kurios kitos pudros. Tekstūra yra gana lengva ir maloniai dengiasi ant odos. Deborah „Natural Blush“ skaistalai iš tikrųjų atitinka savo pavadinimą ir veidui suteikia natūralaus įraudimo efektą. Kadangi mano oda nėra labai išblyškusi, visuomet renkuosi rusvesnius skaistalus nes su rausvais ar persikiniais būnu panašesnė į teatro lėlę. Šie, 17 numerio skaistalai mano veido odai tinka tobulai! Tiesa, produktas yra gana pigmentuotas, todėl reikėtų jo nepadauginti. Tačiau, kaip ir bronzinė pudra, labai gražiai dengiasi ir suteikia veidui švytėjimo.

Kadangi veidui užtenka nedidelio maskavimo ir lengvo padengimo, keliauju prie akių ir jas dengiu tik blakstienų tušu. Tam, kad blakstienų šešėliai karštomis vasaros dienomis atrodytų iš tiesų gerai, reikia naudoti kokybišką akių vokų šešėlių bazę bei makiažo fiksatorių, todėl, dažniausiai naudoju tik blakstienų tušą. Jo pilnai užtenka tam, kad žvilgsnis būtų išraiškingesnis ir, kad dienai bėgant, nereikėtų taisytis makiažo. „24 ore Absolute Volume“ blakstienų tušas iš jau minėtos Keith Haring kolekcijos, žinoma, sužavi žaisminga pakuote, tačiau viduje slepia puikų produktą. Tušas, kaip ir teigia pakuotė, iš tiesų suteikia blakstienoms apimties, o žvilgsnis iš karto įgauna koketišką atspalvį. Tiesa, pats šepetėlis man pasirodė šiek tiek per storas, tačiau taip yra todėl, kad daugybę metų naudoju tik produktus su plonesniais šepetėliais. Priprasti prie šio tikrai galima!

Mano blogą ar instagramą sekančios merginos žino, kad nesu didžiulė lūpų produktų gerbėja tik todėl, kad dažnai išbandomi produktai nesilaiko ant mano lūpų, gana greitai nusitrina, juos reikia dažnai taisyti, o tai tik sukelia papildomo ir nereikalingo streso. Tačiau kokybiški lūpų dažai dažnai atsiduria net mano rankinėje ir, net neabejoju, tokia lemtis laukia ir keletos Deborah produktų. Kasdienai visuomet puikiai tinka nude lūpų įvaizdis, o jį puikiai galima susikurti su „24 Ore“ lūpų kontūro pieštuku ir nude (40) atspalvio lūpų dažais. Pieštukas yra gana minkštas, tam, kad būtų lengviau užpildyti juo lūpas, tačiau pakankamai kietas tam, kad būtų galima nubrėžti tikslią liniją. Laikosi jis taip pat labai gerai ir tikrai nenusivalo po pirmojo valgymo. O mano turimas 13 numeris labai patiks ir matinių nude lūpų įvaizdžio gerbėjoms, mat užteks lūpas padengti tik pieštuku. Jau minėti lūpų dažai man labai patiko tuo, kad yra itin kreminiai ir labai labai lengvai dengiasi ant lūpų. Jei net nenaudoji lūpų kontūro pieštuko, šiuos lūpų dažus galima įsimesti į rankinę ir dienos metu paryškinti lūpas kaip sunkesniu lūpų balzamu su atspalviu. Kadangi šiuo metu mano veido oda yra gana įrudusi, man jis pasirodė kiek per šviesus, tačiau net neabejoju, kad kiekviena suras jai tinkantį atspalvį.

Paskutiniai du produktai, kuriuos išmėginau, buvo Keith Haring kolekcijos lūpų dažai (03 numeris) bei „Super Gloss“ (06 numeris) lūpų blizgis. Pastarasis man patiko tuo, kad nėra labai lipnus, o tai yra bene pirmas faktorius, kuris nutiesia produkto kelią šiukšlių dėžės link. Gal kai kurioms merginoms tai nesukelia diskomforto, tačiau negaliu pakęsti kai išėjusi į lauką vėjuotą dieną turi nuo savo lūpų blizgio gramdyti prilipusius plaukus. Blizgio spalva ant lūpų nelabai skiriasi nuo spalvos pakuotėje, mat yra tikrai pigmentuota ir gali tapti puikiu papildu ryškiai raudoniems lūpų dažams. Na, o jau minėtas Keith Haring lūpdažis man patiko tuo, kad nors spalva yra ryški, tačiau ji nėra labai rėkianti ir gali būti lengvai pritaikyta kasdieniniame makiaže. Lūpų dažai yra gana matiniai, dengiasi lengvai, tačiau rekomenduočiau naudoti ir lūpų pieštuką. 🙂

Na, o tau ar teko išmėginti Deborah kosmetiką? Nes aš negaliu atsidžiaugti savaisiais pasirinkimais. 🙂

Linkėjimai, x

 

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *