New in: mahabis slippers

Taip jau atsitinka, kad po ramiai praleisto savaitgalio ir gana ramios savaitės pradžios norisi rašyti ne apie kosmetiką ar naujus drabužius, o apie visus jaukius dalykus, kurie susiję su namais ir ramybe. Kas labiausiai asocijuojasi su šiais dviem dalykais? Šlepetės!

Esu iš tų žmonių, kurie, nesvarbu, žiema ar vasara už lango, visuomet namuose avi vilnones šlepetes. Žiemą – dėl visiems suprantamų priežasčių, o vasarą – nes tiesiog esu pripratusi. Nors daugeliui atrodo, kad vilnoniai daiktai yra skirti žiemai, tačiau vilna pasižymi savo universalumu – šaltuoju metų laiku šilta, o vasarą vėsu.

Visai neseniai su manimi susisiekė mahabis.com atstovė ir pasiūlė išbandyti savo kuriamas šlepetes ir, jei būsiu patenkinta, parašyti keletą atsiliepimų. Atsidariau mahabis.com ir sutikau net nedvejodama. Kuo gi tos šlepetės tokios išskirtinės?

Nors yra tekę matyti vilnonių šlepečių, kurios primena jaukias kurpaites, niekuomet neteko matyti tokių, kurios pasiturbina! Pirmas dalykas – guminis užkulnis. Jis leidžia šlepetes dėvėti dviem būdais: įsispiriant ir apsiaunant lyg batus. Guminis užkulnis tarsi prisiklijuoja prie kojos, todėl gali būti rami, kad jų tikrai nepamesi bėgiodama po namus. Antras, man niekur nematytas dalykas – guminis prisegamas padas. Iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti visiškai nereikalingas, tačiau galvok iš naujo! Net neabejoju, kad visiems yra tekę išbėgti išmesti šiukšlių, nubėgti iki visiškai šalia namų esančios parduotuvės, ar vos pramerkus akis į lauką vesti šunį. Tokiais gyvenimo atvejais net nesinori pagalvoti apie batraiščių raišiojimą. Tuomet apsiauni savo šlepetes su prisegamais guminiais padais, skirtais vaikščioti lauke ir šiauši pro duris. Praktiškumo viršūnė! Na ir paskutinis, daugeliui visiškai nesvarbus, bet man, aukštą produkto kokybę nusakantis dalykas – ypatingai gražus įpakavimas. Kokybiškas, minimalistinis. Toks, kurį gaila išmesti.

Vaikštau su savo kurpaitėmis po namus jau antrą savaitę ir niekaip negaliu atsidžiaugti. Patogu, jauku ir svarbiausia – labai labai šilta. Nori ir tu? Rinkis iš daugybės spalvų ir modelių www.mahabis.com 😉

Linkėjimai,x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *