New in: Artistry cosmetics

Labas! Turbūt jau pastebėjai, kad labai mėgstu išmėginti įvairiausias dekoratyvinės kosmetikos priemones ir apie jas papasakoti tau. 🙂 Jau labai daug metų domiuosi makiažu, seku įvairias blogere ir youtuberes, mėginu įvairiausius produktus ir ieškau sau tinkamiausių. O praėjusią savaitę dar ir pradėjau mokytis vizažo paslapčių Make up Secrets akademijoje, tad visas spalvingas kosmetikos pasaulis pasidarė dar įdomesnis.

Prieš keletą savaičių pirmą kartą turėjau progą išmėginti Artistry kosmetiką iš Amway Lietuva, apie kurią ne vieną kartą buvau girdėjusi itin gerų atsiliepimų. Juk geriau vieną kartą pamėginti pačiai, nei tūkstantį išgirsti, ar ne? 🙂 Pirmajai pažinčiai su kompanija pasirinkau produktus, kuriuos, turbūt kiekviena mūsų, naudojame kasdien: skystą maskavimo priemonę, rudus skaistalus, kuriuos naudoju kaip bronzantą, švytėjimo suteikiančią pudrą bei švytėjimą suteikiančių kubelių paletę. Kodėl tiek produktų, kurie turėtų priversti tave švytėti? Ogi todėl, kad šių metų pagrindinė tendencija makiaže ir yra švytėjimas! Su metais vis labiau pradedame vertinti natūralumą, naudojame mažiau makiažo pagrindų, ryškių šešėlių ar lūpų dažų. Todėl šiais metais vizažo meistrai mus skatina kuo labiau prižiūrėti odą, kad ji būtų sveika – paskui ją užtenka tik padengti lengva, vos matoma pudra, sušukuoti antakius, perbraukti blakstienas tušu, o visas iškiliausias veido vietas gausiai padengti švytėjimo suteikiančia pudra.

Švytėjimo suteikiantys kubeliai mano dėmesį visų pirma patraukė dėl dar niekur nematytos pakuotės. Kiekviena spalva yra individualiai supakuota plastikinėje permatomoje dėžutėje, todėl norint švytėjimą pasiimti kartu su savimi, užtenka išsirinkti mėgstamiausią spalvą ir tą mažą kubelį įsimesti į kosmetinę. Patogu ir kompaktiška. 🙂 Pačios spalvos taip pat labai universalios ir tinkamos naudoti tiek kaip highlighter’į, tiek kaip akių vokų šešėlius. Man, asmeniškai, grįžus po atostogų su gana stipriai įdegusia oda, nesinori jokių tamsių spalvų makiaže – norisi rusvą odą paversti spindinčia. Nors spindinčią pudrą naudoti yra daug patogiau nei kubelius, tačiau man jie – toks smagus produktas, kad kiekvienoje rankinėje „mėtosi“ po vieną. 🙂 Produktų pigmentacija tikrai nebloga, blizgesio suteikia pakankamai, o jei nemėgsti spindėti kaip Kalėdinė eglutė, produktas tau tikrai patiks. Maskavimo suteikiančią priemonę išmėginau dar prieš atostogas, nes dabar man ji tiesiog per šviesi. O gaila! Nes norėčiau šį produktą naudoti ir dabar, tačiau reikėtų įsigyti daaaug atspalvių tamsesnį. Produktas nėra labai sunkus, pačių didžiausių odos problemų neužmaskuos, tačiau padės susitvarkyti su netolygia veido spalva. Na, ir kaip sakoma, paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias – skaistalai. Kiek keista šį produktą vadinti skaistalais, nes specialiai pasirinkau tamsiausią produkto spalvą, su mintimi naudoti jį kaip bronzerį. Na ir ką jūs galvojat? Tai vienas mėgstamiausių mano produktų! Skirtingų bronzerių tikrai turiu nemažai ir naudoju juos pagal nuotaiką ir progą: tamsesnį – vakariniam makiažui, šviesesnį – vietoje veido pudros kai oda įdegusi, o šį – kasdien. 🙂 Jis nėra nei per tamsus, nei per šviesus, yra šilto stapalvio, todėl neatrodysi murzina, o produkto reikia visai nedaug, kad paryškintum savo bruožus. Labai gerai!

Būsiu atvira – nors girdėjau nemažai gerų atsiliepimų apie šią kosmetiką, tačiau nesitikėjau, kad ji taps ta, kurią naudosiu kasdien. Šiandien ryte besidažydama prieš darbą dar atsidariau savo bronzerių bei skaistalų stalčiuką ir norėjau panaudoti kažkokį kitą produktą, bet vis vien grįžau prie Artistry bronzerio. 🙂

O tu, ar esi mėginusi Artistry kosmetiką?

Linkėjimai,

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *