New addition to my room: Desenio posters

Labas! Esu iš tų žmonių, kurie labai myli minimalizmą, tačiau mėgsta atrinktas, skoningas interjero detales. Todėl, kai tik susiremontavau savo miegamąjį, iš karto virš lovos pasikabinau dvi paveikslų lentynėles, ant kurių pastatytuose rėmeliuose atsidūrė mylimiausios mano citatos, nuotraukos su draugais ir kiti man patinkantys dalykai. Nors man vis dar patiko mano įrėmintos citatos, tačiau jau kuris laikas norėjau šį tą pakeisti ir įnešti į kambario interjerą kažką naujo. Ieškojau įdomių plakatų, tačiau visi jie buvo arba nežmoniškai brangūs, arba tokie, kurių buvo neįmanoma parsigabenti namo. Taip atsitiko tuomet, kai lankydamasi Berlyne esančiame fotografo Helmut Newton muziejuje norėjau nusipirkti vieną ikoniškiausių jo fotografijų, tačiau keliavau tik su rankiniu bagažu ir niekaip nebūčiau jo parsigabenusi sveiko.

Jau kuris laikas sekdama savo mėgstamas blogeres ir youtuberes pastebėjau, kad jų namuose ar biuruose šmėžuoja panašios stilistikos plakatai. Kiek daugiau pasidomėjusi sužinojau apie nerealų tinklapį https://desenio.com/, kuriame buvo galima visą galybę skirtingų nuotraukų, piešinių, grafikos kūrinių, paveikslų, citatų ir net rėmelių, į kuriuos tuos plakatus būtų galima įdėti. Kiek panaršiusi po tinklapį supratau, kad niekur jau nepabėgsiu ir reikia pradėti rinktis, užsisakyti ir pasipuošti kambarį naujais vėjais! Neslėpsiu, išsirinkti tikrai nebuvo lengva. Ir jei esi tokia pati atidi detalėms kai ir aš, net neabejoju, kad ne vieną dieną grįši prie to paties tinklapio bandydama išsirinkti. Visai geras dalykas yra tas, kad puslapio apačioje yra rodomi plakatai, kuriuos tu peržiūrėjai paskutinius, todėl gali bent kažkiek įsivaizduoti ar jie derės tarpusavyje. Arba gali padaryti taip kaip aš: išsisaugoti plakatų nuotraukas ir padėlioti jas ant kompiuterio darbalaukio ar pabandyti pasidaryti koliažą. Žinoma, reikėtų susigalvoti ir temą kurios nori, nes puslapyje gali rasti viską nuo mados, gamtos, virtuvės ir panašių dalykų. Mano vieni mėgstamiausių – gamtos plakatai, kurie, deja, mano kambaryje šiuo metu nelabai tinka. Tačiau juos gali peržiūrėti čia: https://desenio.com/us/artiklar/posters-prints/nature/index.html Mano išsirinkti plakatai ant lentynos susidėliojo taip pat gerai – projektas pavyko!

Pačiame puslapyje gausu įvairaus dydžio plakatų, tačiau didžiųjų plakatų pasirinkimas išties didesnis. Kadangi 50×70 cm plakatai man buvo kiek per dideli, rinkausi mažesnius, tačiau net neabejoju, kad ateities namus puoš ir didieji Desenio plakatai!:) Taigi, ką aš išsirinkau? Pradedant nuo viršutinės lentynos, dešiniojo kampo:

Na, ir jeigu jau susidomėjai ir taip pat kaip ir aš, kasdien naršai jų puslapį, turiu tau gerų žinių! Nuo sausio 26 iki sausio 29 dienos, pirkdama plakatus desenio.com tinklapyje, įvesk nuolaidos kodą mondayjazz , su kuriuo gausi 25% procentų nuolaidą visiems plakatams! Deja, šis nuolaidos kodas negalioja tiems plakatams ir rėmeliams, prie kurių pamatysi užrašą handpicked arba collaboration.

Na, ar jau renkiesi savo plakatus?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *