My hair care routine

Visada buvau iš tų merginų, kurios labai daug dėmesio skiria odos priežiūrai, o plaukų grožį nustumia į antrą planą. Žinoma, stengdavausi naudoti geros sudėties šampūnus ir kondicionierius, kartais naudodavau plaukų kaukes, tačiau bėrimų kamuojama oda visada buvo pirmoje vietoje. Kadangi paauglystėje jaučiausi labai drąsi ir norėjau didelių pokyčių, buvau nusirėžusi plaukus iki pečių, o atsiauginusi juos kirpėjos prašydavau pakirpti vos 2-3 centimetrus, visa kita paliekant taip kaip yra. Nors niekada nelaikiau savo plaukų ilgais, bet tik visai neseniai juo nusikirpusi, pasižiūrėjau į savo nuotraukas iš vasaros ir supratau – na ir kasas buvau užsiauginusi!

Jei seki mane instagrame, matyt matei mano pokyčius, kuriuos man padarė stebukladarys Martynas iš My Studio salono. Atsisėdusi jo kėdėje supratau – dabar arba niekada. Na, nebūtų čia pasiteisinęs tas „niekada”, bet norėjosi turėti sveikai atrodančius plaukus, tad atidaviau viską į meistro rankas ir netekau gerų 15 centimetrų. Keista, bet nė mili sekundei nepajaučiau jokios panikos, o tik pastačiau save į „ne ranka – ataugs” poziciją. Net pačiai keista, kiek vienas apsilankymas salone gali pakeisti kasdieninius įpročius – sugrįžusi iš kirpyklos užsibrėžiau tikslą atsiauginti sveikus, storus, vienodo ilgio plaukus, tad pradėjau man tinkančių produktų paiešką. O mano kosmetinį stalelį užpildžius daugybei naujų ir man labai patinkančių priemonių – nusprendžiau jomis pasidalinti su tavimi. Tad jei tavo plaukai sausi, pažeisti, naudoji karštas formavimo priemones ir nori turėti žvilgančius plaukus – skaityk toliau.

Pasiklausiusi Martyno rekomendacijos, kasdienei plaukų priežiūrai įsigijau Davines Momo šampūną ir kondicionierių, kuris tinka sausiems ir pažeistiems plaukams. Lėkiau iš vienos inHair parduotuvės į kitą ieškodama šio rinkinio ir pakalbėjusi su pardavėjomis išsiaiškinau, kad tai vienas populiariausių ir lietuviškam plaukui tinkamiausių rinkinių, todėl jis gana greitai išperkamas. Tiesa, priemonės nėra pigios, tačiau prieš pradėdama viską pirkti nusprendžiau, kad į gražius ir sveikus plaukus tikrai verta investuoti. Priemonės malonios tekstūros, naudojasi gana taupiai, neturi erzinančių kvapų, tad – yay!

Prisipažinsiu, kad retai kada naudodavau apsaugą nuo karščio. Turint omenyje tai, kad džiovintuvas ir tiesintuvas yra kone kasdieniai mano draugai, dariau didžiulę meškos paslaugą savo plaukams. Užbėgusi nusipirkti to pačio šampūno, prisiklausiau inHair parduotuvės konsultančių (tiesa, inHair šio įrašo tikrai nesponsorino, viską pirkau už savo pinigus, tiesiog inHair galima rasti viską vienoje vietoje – patogiau ir jums, ir man) patarimų ir įsigijau Kerastase Keratine termique kremą, kurį tepu ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų, prieš juos džiovindama. Anksčiau absoliučiai visos priemonės nuo karščio labai apsunkindavo mano plaukus ir priversdavo juos daug greičiau riebaluotis, tačiau šita priemonė nedaro nieko panašaus, kas man buvo didelis atradimas. Dar vieną priemonę – žymųjį CHI plaukų šilką, kaip apsaugą, tepu jau ant sausų plaukų, prieš juos tiesindama ar garbanodama.

Dar viena svarbi plaukų rutinos dalis – aliejai. Vakare, prieš eidama miegoti, plaukų galus ištepu arganų aliejumi, kurį pirkau Maroke ir palieku per naktį. Jo tikrai galima nusipirkti ir Lietuvoje, reikia rinktis kosmetinį ir tikrą. Jei arganų aliejus tau ne prie širdies – išmėgink Leonor Greyl aliejų, kuris lygiai taip pat gerai veikia. Paskutiniam plaukų priežiūros žingsniui naudoju I.C.O.N. indišką aliejų, kuris labai maloniai kvepia, gerai sudrėkina plaukų galus ir paverčia plaukus žvilgančiais. Tiesa, Lietuvoje jo niekas nebepardavinėja, tad pasibaigus manajam, reikės ieškoti kažko naujo. Žinoma, prie plaukų rutinos pridėčiau ir žymiuosius TRX2 vitaminus plaukams. Pradėjau naudoti jau antrą jų buteliuką, tad pabaigusi kursą, rezultatais būtinai pasidalinsiu atskirame įraše.

Ir pabaigai nusprendžiau pasidalinti labai paprastais dalykais, apie kuriuos net nepagalvotum – plaukų šepečiais. Jau kelerius metus naudoju savo numylėtą Macadamia šepetį, kurį galima naudoti šukuojant ir šlapius plaukus. Iš esmės tai tas pats visų pamėgtas tangle teezer šepetys, tiesiog šį pasirinkau dėl rankenos, kuri plaukų šukavimą padaro patogesniu. Jei tavo plaukai veliasi – čia tikras išsigelbėjimas. Milano Brush šepetys mano namuose atsirado vos prieš keletą savaičių, tačiau labai lengvai Macadamia šepetį išstūmė į rankinę nešiojimuisi ir tapo pagrindiniu naudojimui namie. Nors natūralūs šerno šeriai gali skambėti kiek baugiai, tačiau jų dėka šepetys tik dar geriau atlieka savo darbą, puikiai šukuoja ir nepažeidžia plaukų, padeda geriau juos ištiesinti džiovinant – dar vienas yay!

Kokios tavo mėgstamiausios plaukų priežiūros priemonės?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *