Makeup Secrets akademija: intensyvūs 2 savaičių PRO kursai

Labas! Jei seki mane instagrame, matyt pastebėjai, kad gegužės pabaigoje labai daug pasakojau apie naują savo patirtį – makiažo kursus Makeup Secrets akademijoje. Pagaliau sulaukiau paskutinių egzamino nuotraukų ir skubu dalintis daugybe kitų nuotraukų bei pasakojimu apie tai, kaip gi man sekėsi įsisukti į grožio pasaulį. :))

Grožio paslaptimis ir makiažu domiuosi jau bene dešimtmetį. Būdama paauglė atradau youtube grožio blogeres ir pamažu pradėjau domėtis kaip čia kas su kuo valgoma. Iš youtubo išmokau tikrai labai daug: pradedant nuo skirtingų makiažo priemonių ir kur jos naudojamos, baigiant įvairiais įrankiais ir sudėtingomis technikomis. Taip galvojau iki tada, kol pasiryžau du savo paskutinius pavasario savaitgalius praleisti Makeup Secrets akademijoje, apsupta nuostabių mokytojų ir kitų, VISKO išmokti norinčių merginų. Per pačią pirmą pamoką supratau, kad aš nemoku visiškai nieko ir metas tą padėtį ištaisyti. 🙂

Na gerai, gal nebuvo taip, kad nemokėčiau nieko: visgi esu ir blakstienas klijavusi, ir dūminį makiažą sau dariusi, ir net mamą prieš kelias šventes dažiusi. Tačiau merginos, rodančios įvairias gudrybes youtube, dažnu atveju skirsis nuo tavęs. Jų akys bus didesnės arba mažesnės, lūpos – labai putlios arba vos matomos, o veido forma bus visiškai kitokia nei tavo. Būtent todėl, kiekviena išmokta technika ne visuomet gali būti pritaikyta pačiai tau. Visos mes siekiame makiažo pagalba susikurti tobulų bruožų paveikslėlį, tačiau reikia gerai žinoti, kada ir kurią veido vietą reikia paryškinti ar paslėpti, kad būtum kuo arčiau tobulo rezultato. Negaliu pasakyti, kad per dvi savaites tai išmokau, nes tam reikia be proto daug praktikos, tačiau bent esu daug arčiau tiklso. 🙂

Taigi, pakalbėkim apie pačius kursus. Dviejų savaičių PRO kursas yra sutrumpinta dviejų mėnesių kursų versija, skirta merginoms, neturinčioms daug laiko, atvykstančioms iš užsienio ar kitų miestų. Kadangi mano tikslas niekada nebuvo tapti profesionalia vizažo meistre, o visko norėjau išmokti dėl savęs, dviejų savaičių tikrai pakako, kad susipažinčiau su viskuo iš arčiau. Negalvok, kad jie netinka merginoms, siekiančioms būti profesionaliomis meistrėmis, tikrai ne. Mano grupėje, iš 10 merginų, kokios 8 turi planų dirbti su grožiu susijusį darbą ateityje. Tiesiog, kol nežinai ar tau tai tikrai patinka, verta bent pamėginti paragauti šios duonos. Na, o jei esi rimtai nusprendusi, kad tai tavo kelias, gali drąsiai rinktis dviejų mėnesių kursus. Dviejų savaičių kursų metu mokėmės veido modeliavimo sausais ir šlapiais produktais, antakių makiažo, darėme lengvą dieninį, vakarinį, dūminį ir net nuotakos makiažą, mokėmės skirtingas akių formas (kurių, beje, yra begalės), o pabaigoje atlikom ir foto makiažą, kuris realybėje būna daug daug ryškesnis nei galutinėse nuotraukose.

Pirmąją pamoką neturėjau modeliuko, nes viskas man buvo visiškai nauja ir, išties, bijojau dažyti kitą žmogų: juk aš nieko nemoku! Tačiau, kai antros pamokos metu atlikau lengvą dieninį makiažą savo draugei Gintei, supratau, kad kitą žmogų padažyti yra net kiek lengviau. Žinoma, tuomet aš per daug negalvojau apie smulkiausias jos veido detales bei ką reikėtų paryškinti ar paslėpti, tačiau atlikti makiažą kitam žmogui pasirodė daug paprasčiau nei galvojau iš pradžių. Taip per dvi savaites mano modeliais tapo keletas draugių, o paskutinėje fotosesijoje man padėjo Gema, kuri beveik nenaudoja ryškių priemonių. O čia turėjau ją paversti visiška lėlyte. Na, bet manau, kad pavyko visai neblogai. :))

Atmosfera akademijoje visuomet yra fantastiška! Visos merginos labai draugiškos, o dėstytojos – profesionalios, žinančios ką daro ir sugebančios visas žinias perteikti mokinėms. Žinoma, iki jų lygio dar reikėtų dirbti, dirbti ir dirbti metų metus, bet gera žinoti, kad mokaisi iš pačių geriausių. Nuostabu ir tai, kad pradėjusi mokytis akademijoje gauni dovanų šaunų šepetėlių rinkinį, beautyblender kempinėlę bei visą kosmetiką darbui, kuria gali naudotis akademijoje. Kosmetika, su kuria dirbama yra profesionali (makeup forever, mac, jane iredale ir t.t.), todėl su ja gana lengva dirbti, o paskui visko užsinori nusipirkti. :))

Pamokos išties yra intensyvios, nes pirmas dvi valandas mokaisi teoriją, o likusias dvi-tris valandas atlieki makiažą. Taip, žinau, pasidažyti galima ir per 10 minučių, bet mokymų metu mes darome viską kaip priklauso profesionaliam makiažui: nuo veido paruošimo, iki priklijuojamų blakstienų bei tvarkingo lūpų kontūro. O tai užima tikrai labai nemažai laiko, ypatingai, kai nesi profesionalė, bet viską nori atlikti kuo profesionaliau. 🙂

Tai ar man patiko kursai? LAAABAI! Iš tiesų, pradžioje net nesitikėjau, kad man bus taip smagu puošti kitas merginas ir negalvojau, kad galiu jas padažyti daug gražiau, nei kiekvieną dieną pasidažau pati. :)) Išmokau iš tikrųjų labai daug, turėjau nemažai praktikos ir, žinau, kad dabar draugėms ir mamai jau nebegalėsiu pasakyti „ai, aš nemoku’’. Dabar jau imsiuosi darbo prieš įvairias šventes. O vieną dieną, kas ten žino – gal susitiksime kokioje nors makiažo studijoje?

Visą informaciją apie makiažo kursus rasi čia Makeup Secrets makiažo akademija

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *