L’occitane beauty box by Ieva

Šios savaitės pradžioje atsivertusi savo darbo knygelę, garsiai pajuokavau – ruduo prasideda tuomet, kai kasdien tavęs laukia po šaunų blogerišką renginį. 🙂 Vienas tokių buvo jaukūs ir mergaitiški grožio pusryčiai su L’occitane, Ieva Mackevičiene ir jų bendru produktu – šaunia ir kvapnia limituoto leidimo grožio dėžute. Renginio metu ne tik turėjome galimybę susipažinti su dėžutės turiniu, bet ir pačios pabandėme ją susipakuoti taip, kaip tai daro konsultantės parduotuvėje. Atrodytų – nieko sudėtingo, bet kai pamatai, kiek žingsnių turi praeiti nuo dėžutės pakavimo pradžios iki atidavimo klientei, supranti, kad kiekvienas pirkinys L’occitane parduotuvėje tampa ypatingas dėl į jį įdėto dėmesio!:)

Dėžutėje, kurią visą rugsėjį galima įsigyti už 29 € (vertė – 43 €), nugulė mėgstamiausi Ievos produktai, kuriuos ji pati naudoja jau ne vienerius metus. Kruopščiai atrinktą rinkinį sudaro Bijūnų dušo želė, migdolų šveičiamasis muilas, vyšnių žiedų rankų kremas, vyšnių žiedų lūpų balzamasbijūnų veido kremas „Perfecting“.

Pirmas įspūdis – nuostabus visų produktų kvapas, kuriam sunku atsispirti. Net jei tu, kaip ir aš, esi sunkių rytietišku kvepalų mėgėja, tau tikrai patiks saldaus bijūnų kvapo dušo želė. Nors pati nemėgstu saldžių kvapų, tačiau šio produkto saldumas yra labai subtilus ir neįkyrus. Rankų kremas ir lūpų balzamas dar tą pačią minutę nugulė mano rankinėje ir yra naudojami kiekvieną dieną. Rankų kremas – malonaus kvapo, puikiai maitina rankų odą ir nepalieka riebumo, todėl tik išsitepusi juo rankas, gali iš karto grįžti prie kasdieninių darbų. Lūpų balzamas puikiai tinkamas ankstyvam lietuviškam rudeniui, kuomet veido dar nežnaibo šaltis, bet jau norisi didesnio drėkinimo. Dar vienas labai gerai pažįstamas L’occitane produktas – šveičiamasis migdolų muilas, kuris turėtų atsirasti kiekvienos merginos vonioje!:) Na ir vienintelis išbandymų dar laukiantis produktas – bijūnų veido kremas. Nors nespėjau jo pabandyti ant veido odos, tačiau malonus kvapas ir dar malonesnė kremo tekstūra – labai daug žadantys kriterijai!

O koks tavo mėgstamiausias L’occitane produktas?

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *