KIKO Cosmetics

1

 

LT | Grįžusi iš Italijos žadėjau įrašą apie KIKO Milano kosmetiką ir jis pagaliau čia! Panaudojusi kosmetiką (kad ir kiek nedaug jos teko išbandyti) apie porą mėnesių, manau drąsiai galiu papasakoti savo įspūdžius!

Vienas mėgstamiausiųmano Italijos pirkinių yra KIKO TRI-BAL SOUL baked blush skaistalai. Man, kaip vizualistei, labai svarbi gaminio pakuotė. Girdėjau labai daug nuomonių, kad šių skaistalų pakuotė visiškai nepraktiška ir tuo labiau nereikalinga, nes niekur netelpa, bet asmeniškai aš įsimylėjau ją tik pamačiusi! Sunki bambukinė pakuotė, prisitraukianti su magnetu tik sustiprina kokybiško produkto įspūdį! Skaistalų kvapas nuostabus, o tekstūra lyg šilkinė! Produktas dengiasi labai lengvai, kadangi yra trijų atspalvių, galima naudoti ir kaip skaistalus ir kaip švytėjimo suteikiančią priemonę.

KIKO nagų lakai yra gana pigmentuoti, kokybe labai primenanatys Inglot nagų lakus. Jeigu neteko bandyti Inglot nagų lakų, pasakysiu paprastai – kokybe nenusivilsit! Jeigu tektų apsilankyti KIKO parduotuvėje, būtinai griebkit bent kelis – spalvų pasirinkimas milžiniškas. Lūpų markeris – puikus produktas mėgstančioms matinius lūpų produktus. Tiesa, reiktų nepamiršti, kad tokie produktai po kurio laiko išsausina lūpas, bet ant lūpų išlieka tikrai ilgai. Įdomus dalykas – kuo daugiau produkto sluoksnių tepsite, tuo sodresnės spalvos bus jūsų lūpos. Produktas pagal nuotaiką!

KIKO akių šešėliai mane nustebino bene labiausiai. Po to kai pabandžiau keletą spalvų parduotuvėje, ilgai dvejojau ar man šių šešėlių reikia. Šešėliai atrodė per mažai pigmentuoti, o spalvos daugiau blizgios nei matinės. Tačiau pasakiau sau, kad pabandyti verta. Ir negaliu atsidžiaugti! Šešėliai yra puikios pigmentacijos, sklaidosi labai lengvai. O ir mano pasirinktos spalvos labai dėkingos. Violetiniai, pilkšvi bei bordo atspalviai puikiai dera prie mano žalių akių, su šiais šešėliais pavyksta sukurti tiek paprastą kasdienį tiek vakarinį padūmavusių akių makiažą.

Žodžiu, pirmas kartas puikiai pavykęs, negaliu sulaukti kol turėsiu galimybę išbandyti daugiau šios firmos produktų! O ką teko išbandyti jums?

2
KIKO TRI-BAL SOUL Baked blush in 02 Mysterious earth
3
KIKO Nailpolish in 318 & 513  and KIKO long lasting colour lip marker in 104
4
KIKO eyeshadow : top – 234, bottom – 210, left – 223, right – 238
5
Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *