I.C.O.N hair oil review

1

 

LT | Prieš savaitę į mano namus atkeliavo groziodraugas.lt naujiena – I.C.O.N. aliejus plaukams, kurio pagrindą sudaro moringų aliejus. I.C.O.N. prekės ženklo produkcija yra draugiška aplinkai – jos sudėtyje nėra parabenų, yra daug antioksidantų, ji yra tinkama veganams. Šių dienų kontekste – visai madingas produktas, ar ne? Pats gamintojas skelbia, kad plaukų aliejus sustiprina plaukus, palengvina jų iššukavimą, suteikia prabangaus blizgesio, o silpni plaukai yra pamaitinami iš vidaus ir nuraminami. Neslėpsiu, visuomet į tokius aprašymus žiūriu skeptiškai – juk kiekvienas gamintojas apie plaukų aliejų sako beveik tą patį. Buvau šiek tiek skeptiška ir šį kartą, bet, o dievai, nukapokit man nagus už tai.

Esu iš tų merginų, kurios ypatingai domisi įvairiomis grožio naujienomis, bet nusipirktus produktus turi pasistatyti po nosimi, kitaip jie smagiai sau pragulės savo galiojimo laiką vonios spintelėje. Pasakykit, kad aš tokia ne viena, prašau! Kadangi gyvenimas privertė odos priemones naudoti labai atsakingai ir nepamiršti nė vieno grožio rutinos žingsnio, plaukų priemones dažnai nustumiu į antrą planą ir pamirštu. Neslėpsiu, turiu net keletą nepigių plaukų aliejų, tačiau visus juos panaudoju tada, kai atsimenu. Tad kai gavau šį I.C.O.N. aliejuką, prisižadėjau sau jį naudoti bent savaitę, kad galėčiau nuspręsti ar jis vertas dėmesio. Na ir ką, jis pranoko mano lūkesčius!

Anot gamintojo, aliejų galima tepti ant švarių sausų plaukų (nuskalauti nereikia) arba ant drėgnų, ką tik išplautų plaukų. Bandžiau ir taip ir taip, bet jaučiu šiokią tokią paranoją dėl aliejaus tepimo ant sausų plaukų, tad dažniausiai jį tepu ant drėgnų. Patogus pipetinis dozatorius neleidžia padauginti produkto, tad jo užteks išties ilgam. Keletą lašų aliejaus patrinu tarp delnų, sušildau ir paskirstau per visą plaukų ilgį, šiek tiek daugiau – ant plaukų galų. Žinoma, plaukų šaknų netepu, bet nemanau, kad tai taptų plaukų riebalavimosi priežastimi. Aliejumi pateptus plaukus išdžiovinu džiovintuvu arba palieku išdžiūti natūraliai. Jau išdžiovinti plaukai tampa daug švelnesni ir lengviau iššukuojami nei paprastai, tačiau dažniausiai naudoju plaukų tiesinimo žnyples, tad rezultatas matosi dar geriau. Kad ir kaip netikėjau šiuo produktu, tačiau net ir nelaikydama jo “ant akių”, naudoju kiekvieną dieną ir negaliu atsidžiaugti! groziodraugas.lt svetainėje rasite ne tik šį aliejų, bet ir šampūną, kondicionierių, maitinančią kaukę ir kitas priemones. Jau įsivaizduoju, kad naudojant jas visas kartu, kiekvieną dieną atrodytume kaip ką tik iš kirpyklos.. 😉

2

3

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *