Hello spring!

IMG_1933

 

LT | Praėjusią savaitę turėjau galimybę sudalyvauti pavasariškame bei labai moteriškame Mary Kay renginyje, kurio metu buvo pristatytas naujasis kompanijos produktas – anticeliulitinis kremas. Jo metu turėjome galimybę ne tik išgirsti įvairių apklausų apie celiulitą rezultatus, bet ir pabendrauti su Rūta Lukoševičiūte, kuri pasakojo savo patyrimus bandant atsikratyti beveik dešimties kilogramų svorio bei kovojant su celiulitu, kuris aplanko būtent bandant atsikratyti kelių papildomų kilogramų.

Kaip sakė pati Rūta, užteko atsisakyti netinkamų maisto produktų, sureguliuoti mitybą, pradėti sportuoti bei naudoti tinkamas kosmetines priemones. Kilogramai ištirpo, o pasitikėjimas savimi ne tik grįžo, bet ir padvigubėjo.
Taip pat sužinojome, kad remiantis apklausomis, 8 iš 10 moterų skundžiasi jas kamuojančiu celiulitu. “Mary Kay” grožio ekspertė Jelena Liaudinienė pabrėžė, kad populiariausios kovos su celiulitu priemonės yra sureguliuota mityba bei specialūs anticeliulitiniai kremai. Būtent su pastarąją “Mary Kay” naujiena teko susipažinti ir mums. Pasak grožio ekspertės Jelenos, naudojant priemonę kasdien, rezultatai turėtų matytis jau po 2-3 savaičių naudojimo.
Kad renginys būtų dar moteriškesnis ir dar labiau kvepiantis pavasariu, grožio ekspertė Jelena, į pagalbą pasikvietusi pop grupės “Naujosios pupytės” narę Skaistę Steikūnaitę, pademonstravo pavasariškai gaivų makiažą. Atliktas makiažas buvo gana ryškus, mano asmeniniam skoniui daugiau vakarinis, tačiau jei mėgstate ryškesnes akis, pilnai pritaikomas ir dienai.
Moteriška popietė baigėsi skaniais užkandžiais, kavos puodeliu bei dovanomis. O dovanos puikios – naujasis “Mary Kay” anticeliulitinis kremas, kuris būtinai bus išbandytas!
Jeigu jus domina minėtas kremas arba pavasariškam makiažui naudotos dekoratyvinės kosmetikos priemonės, galite kreiptis į mane norėdamos įsigyti. 🙂
Su pavasariu!
IMG_1856
IMG_1861
IMG_1873
IMG_1892
IMG_1915
IMG_1892
IMG_1927
IMG_1929
IMG_1852
IMG_1854
IMG_2079
Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *