Girls holiday in Turkey | Nirvana Lagoon Villas Suites & Spa

Kai manęs žmonės klausia, kas man labiausiai patinka mano darbe, vienoje pirmųjų vietų visuomet paminiu nuostabius kolegas, kurie jau spėjo tapti gerais draugais. Todėl, kai kolegės, jų draugei negalėjus vykti, pasiūlė man keliauti atostogų į Turkiją, kaipmat sutikau. Na gerai, sutikau ne iš karto, tačiau po keletos sukurtų koliažų, kuriuose aš buvau įlipdyta tarp viešbučio vaizdų – negalėjau pasakyti ne. 🙂 Ir tai laikau vienu geriausių savo sprendimų, nes, kad ir kaip banalu būtų kalbėti apie poilsį jau visiems žinomoje Turkijoje, tai buvo vienos geriausių mano atostogų! Tiesa, sulaukiau ir klausimų, ar viešbutyje ilsėjausi už blogerišką reklamą. Haha, I wish! Viešbutis man taip patiko, kad sutikčiau nemokamai padirbėti su jų socialiniais tinklais, jei tik galėčiau ten gyventi. : ))

Grįžus į Lietuvą, ne vienam mano sutiktam pažįstamui kilo klausimas: „o tai ką, jūs iš viešbučio visai nebuvot išėjusios?“ Ne! Turkijoje buvau jau 5-tą kartą, todėl visas lankytinas vietas esu mačiusi ir fotografavusi, visus įmanomus suvenyrus – pirkusi, miestų naktiniame gyvenime dalyvavusi. Todėl buvo labai smagu visiškai atsipalaiduoti, mėgautis puikiu oru (kuris pasitaisė mums atvykus, o subjuro tik mums įsėdus į lėktuvą namo), maistu, vakarėliais ir mergaitiškais plepalais bei juokingais pykčiais. 🙂

Na, o jeigu dar nesusigundei važiuoti (dievaži, tai tikrai ne reklama, tiesiog apie gerus dalykus norisi šnekėti), papasakosiu šiek tiek apie patį viešbutį. Neminėsiu jokių tau, greičiausiai, nesuprantamų viešbučio tinklų pavadinimų, o papasakosiu apie tuos žmogiškus dalykus. Kodėl? 1. Didžiulė teritorija, kurioje, kai vienu metu viešbutyje gyvena per 1000 žmonių, niekada nesijusi supamas minios. Tas pats liečia ir tuos, kurie yra alergiški mažųjų poilsiautojų kaprizams – net nepajusi, kad viešbutyje gyvena gana nemažai vaikų, nes šeimos yra „išsimėčiusios“ po visą teritoriją. 2. Dalyko, dėl kurio dauguma yra pamėgę Turkiją – maisto, čia niekada netrūks. Visko tiek daug, kad gyvenime nespėtum išragauti. Tas pats liečia ir gėrimus bei alkoholį. Kiek nori, kokio nori, kada nori. 3. Vandens pramogos. Teritorijoje yra gal 15 skirtingų baseinų, vandens atrakcionų parkas, smėlio paplūdimys, lieptas nusidriekiantis į jūrą, ant liepto pastatyti nameliai iškantiems privatumo, įvairios vandens pramogos. Nemanau, kad reikia tęsti.  :)) 4. Ramybė – kai jos reikia, vakarėlis – kai jo norisi. O jei nerandi tinkamo viešbučio teritorijoje, darbuotojai suorganizuos pervežimą iki miesto, kuriame tikrai rasi, kur parodyti savo šokių sugebėjimus. 5. Simbolinis penktas, tik todėl, kad reikia kažkaip tuos privalumus, kurių yra daug daugiau, užbaigti. Tai, kaip pasakė mano draugė Gintė, kai klausiau jos patarimo, ar vykti atostogų: „tik Turkijoj tu pasijusi kaip karalienė, būsi apšokinėta ir dėl nieko nesuksi sau galvos.“ Na, neneigsiu, atostogos buvo būtent tokios. O kad būtų lengviau viską įsivaizduoti, be daugybės nuotraukų, susukom ir neilgą atostogų video klipą!

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *