Events: New winter menu by Vapiano

aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano

LT | Taip, tau nepasirodė – Aistė kartais rašo apie maistą! O apie “Vapiano” maistą rašyti visada malonu. Nelaikau savęs ypatinga maisto gurmane, tačiau neapsiriboju močiutės kepsniais ir mamos lazanijomis – mėgstu išmėginti naujus restoranus, naujus patiekalus, skonius, kvapus ir viską, kas susiję su geru maistu. Dažniausiai apie tai bloge nerašau, tačiau mielai ir gana dažnai savo mintimis ir nuotraukomis pasidalinu instagrame.

Gana dažnai, kas porą mėnesių apsilankau “Vapiano” restorane, kuris maloniai mane pakviečia į naujo sezono specialiųjų patiekalų degustaciją. Ir visada lieku nustebinta! Net ir eiliniai itališki patiekalai čia atsiskleidžia kitu skoniu. Vakar buvo pristatytos lapkričio-gruodžio mėnesių naujienos, kurių keletas net labai nustebino.

Pirmiausia ragavome žiedinių kopūstų sriubą su bazilikų padažu – skani, trinta, puikiai tinkanti šaltam metų sezonui. Tačiau su merginomis pastebėjome, kad “Vapiano” visuomet siūlo trintas sriubas, kurios dažnai būna labai sočios ir jas suvalgiusi nebesinori antro patiekalo. Visa laimė, kad gavome jų tik paragauti ir pilve liko daugybė vietos kitiems patiekalams, 😉 Po sriubos ragavome dvejas salotas: su granatais ir ant grotelių kepta marinuota sojų varške bei spalvingąsias salotas su keptomis krevetėmis, kukurūzų burbuolėmis ir citrusinių kalendrų užpilu. Pirmosios salotos buvo skanios, tačiau gana įprastos, primenančios eilinį dienos pietų patiekalą. Štai antros paliko didesnį įspūdį – labai skanios krevetės, puikiai iškepti kukurūzai ir skonį labai gerai apjungiantys padažai. Kaip įprasta itališkam restoranui, gavome paragauti dvejų rūšių makaronų, picos ir rizoto. Indiškas rizotas su vištiena ir baltaisiais svogūnais man pasirodė per riebus ir kiek per sūrus. “Ūkiški”makaronai su aštriomis dešrelėmis, rozmarinais ir aitriomis paprikomis patiks aštresnių patiekalų mėgėjams. Pica “jūra ir kalnai” su krevetėmis, įvairiomis jūros gėrybėmis, špinatais ir alyvuogėmis – lengva, skani, puikiai tinkanti vėlyvai vakaro vakarienei, kai nesinori per daug nusidėti prieš save ir savo sąžinės balsą. 😉 Didžiausią įspūdį man paliko “Indiški” makaronai su kepta antiena, morkomis, obuoliais, mėtomis ir švelniu medaus padažu – tikra skonių paletė! Ne per riebūs, ne per aštrūs, tačiau puikiai atspindintys savo pavadinimą. Pabaigai gavome paragauti dviejų puikių desertų: klasikinio krembriulė, kurį galėčiau valgyti ir valgyti, bei gardėsio su “Nutella”. Pastarasis buvo labai labai skanus, tačiau kiek per saldus. Žinoma, ko daugiau galima tikėtis iš nutelos putėsių, ar ne? Tačiau keli braškių gabalėliai deserto viršuje labai gerai atsvėrė saldumą ir puikiai užbaigė vakaro degustaciją.

P.S. Jaučiu, kad maistą man geriau sekasi valgyti, nei apie jį rašyti, tačiau labai tikiuosi, kad susigundei paragauti naujų patiekalų! 😉

aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano2 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano3 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano4 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano5 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano6 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano7 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano8 aistesvarauskaite-basicapproachblog-vapiano9

Pictures : me

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *