Events: Kenzo x H&M launch event

aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo

 

LT| Vakar kultūros bare „Kablys“ buvo pristatyta išskirtinė riboto leidimo „Kenzo x H&M“ kolekcija, kuri parduotuvių lentynas ir H&M el. parduotuvę pasieks jau kitą savaitę – lapkričio 3 – ią. Lietuvoje kolekcijos drabužius bus galima pagriebti Vilniuje, H&M parduotuvėje PC „GO9“ prekybos centre arba elektroninėje parduotuvėje.

Kodėl sakau pagriebti? Todėl, kad šių kolekcijų drabužius išperka tokiu greičiu, kad net nespėji visko pamatyti! Būtent taip nutiko ir praėjusiais metais, kuomet Balmain ir H&M kolekcijos drabužiai buvo plėšiami iš rankų tiesiogine ta žodžio prasme. Nežinau ar tiesa, bet girdėjau, kad pora damų net trinktelėjo viena kitai per galvą… Na, bet gana apie Balmain, mano praėjusių metų įspūdžius gali perskaityti čia, o dabar grįžkim prie Kenzo.

Renginio metu buvo galima pačiupinėti (kai kuriuos ir pasimatuoti) visus drabužius ir aksesuarus, kurie atsidurs parduotuvių lentynose. Kolekcija išties neeilinė – tokia spalvinga, kad kai kurie drabužiai net akį rėžia, drąsi ir tikrai ne kiekvienam. Man, kurios spintoje rasi tik juodos, baltos ir pilkos spalvos drabužius, dauguma drabužių yra per daug out of my comfort zone, tačiau keletą jų mielai priglausčiau ir nešiočiau. Kolekcijoje vyrauja gyvūnų kailio raštai, gėlių ir džiunglių motyvai, yra netikro kailio, storo audinio drabužių, daug didelių striukių ir švarkų, suknelių ir spalvingų palaidinių. Tad jei mėgsti ryškias spalvas, tikrai išsirinksi savo favoritą. 😉

Ar jau susidarei savo must have sąrašą?

Linkėjimai,x

EN| Last night at cultural bar „Kablys“ in Vilnius, „Kenzo x H&M“ collection made its debut to Lithuanian public. Guests were invited to see, feel & even try out selected pieces. Even though I’m more into my black-grey-white kind of outfits, there were a couple of pieces that would find their way into my closet.

The key print in the line is tiger stripes, which appears on everything from rollneck tops to high-waisted leggings. There is also an oversize jacket and a parka to take you into Winter, and, of course, let’s not forget the black Kenzo logo gloves and the tiger-print crossbody bag.

The collection arrives in over 250 selected H&M stores worldwide, as well as online, on November 3. If you’re in Lithuania, you can grab the pieces at the H&M store in „GO9“ shopping centre.

Have you made your favorites list?

Cheers,x

aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo2

aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo3

aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo4
aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo5
aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo6
aistesvarauskaite- class=

aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo8
aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo9
aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo10
aistesvarauskaite-basicapproachblog-kenzo11

Pictures: me

aistesvarauskaite-basic-approachblog-kenzo

kenzo

Pictures of me : Vincas Alesius

My outfit details:

Jumper : Balmain x H&M | Jeans : Bershka | Shoes : ZARA | Bag : DingoM | Keychain on the bag : Mellow. | Watch : O clock

Follow:

Comments

  1. June 26, 2018 / 10:38

    Koks geras straipsnis! Buvo idomu skaityti jusu straipsni!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *