Evening with Deichman: trends for F/W ’17 & new collection by Ellie Goulding

Prasidėjus rudeniui, gatvėse pastebiu vis daugiau surūgusių veidų ir nesuprantu, ar čia dėl to, kad mieste tiesiog padaugėjo žmonių, ar dėl to, kad visi nepatenkinti pasibaigusia vasara. Aš jaučiuosi visiškai atvirkščiai, nes ankstyvas ruduo man – gražiausias metų laikas. Kadangi visiškai nesuprantu kokius drabužius reikia devėti prie +30 laipsnių karščio, rudenį mano outfitų fantazija tarsi atsigauna. 🙂 Lygiai taip pat atsigauna ir parduotuvių lentynos, kur lengvas sukneles keičia sunkūs paltai, o plonapades basutes keičia masyvūs auliniai batai. Visiškai mano sezonas!

Norėdama pasisemti dar daugiau idėjų, praėjusią savaitę apsilankiau Deichman blogerių renginyje, kurio metu buvo ne tik pristatyta nauja parduotuvės rudens kolekcija bei koloboracija su dainininke Ellie Goulding, bet ir pristatytos rudens sezono tendencijos. Anot stilistės Linos Bernotaitytės, šį rudenį maksimalizmas stumia minimalizmą šalin ir į mūsų spintas bando įnešti daugiau detalių, raštų, blizgučių. Nėra ko slėpti – man, kaip prisiekusiai minimalistei, tikrai ne visos rudens tendencijos yra prie širdies, tačiau spintoje jau puikuojasi blizgantys batai, o savo eilės outfitų derinime vis dar laukia sezono karalius aksomas. 🙂

Antroje renginio dalyje galėjome išsirinkti mums patikusius batus, prie jų priderinti madingiausius sezono drabužius, pasipuošti profesionaliu makiažu ir sudalyvauti fotosesijoje. Kadangi į renginį atėjau su savo numylėta adidas Originals palaidine, bandžiau ją paslėpti po romantišku švarkeliu ir bent kiek palėpti itin sportinį stilių. O prie outfito priderinusi naujos kolekcijos sportbačius pažiūrėjau į veidrodį ir pagalvojau – „žinai ką, išlipk iš savo komforto zonos ir aukis aukštakulnius“. Taip ir atsidūriau sau itin netikėtame amplua. Bet kaip sakė vizažistė – juk per fotosesiją viskas galima, ar ne?

Koks mėgstamiausias tavo šio rudens trendas?

Linkėjimai, x

Nuotraukos: Nerijus Januška

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *