Christmas gifts from membershop.lt

Labas! Esu vienas tų žmonių, kurie laaabai mėgsta dovanoti dovanas. Nesvarbu, ar tai būtų Kalėdos, ar gimtadienis, ar tos progos net nebūtų, labai mėgstu daryti žmonėms staigmenas. Būtent dėl to, mano kalėdinių dovanų paieškos prasideda kiek anksčiau nei savaitė iki Kalėdų: kai ką reikia siųstis iš užsienio, kai kas būna gaminama ir panašiai. O turint visas dovanas dar iki švenčių, nebelieka dėl ko jaudintis – įsijungi kalėdinę muziką ir ramiai sau pakuoji dovanas kol šalia žybsi eglutė ir garuoja arbata.

Nors per šventes stengiuosi nepersistengti ir net labai norėdama visiems viską nupirkti imu ir sustabdau save, beperkant dovanas prisimenu dar vieną ar kelis daiktus, kurių galėtų reikėti artimiesiems. Šiemet atsitiko taip, kad turėdama galimybę bendradarbiauti su membershop.lt, leidau sau šiek tiek pamiršti save ir pasirūpinti artimaisiais. Jau laukiu nesulaukiu kol visi išvys savo dovanas!

Galvodavau, kad membershop.lt galima rasti tik batų, drabužių ir aksesuarų, bet pradėjusi dairytis giliau, atradau visą galybę buitinės technikos, virtuvės įrankių, tekstilės ir kitų daiktų, kurie galėtų tapti puikiomis kalėdinėmis dovanomis. Ir viskas vienoje vietoje! Į mano dovanų krepšelį keliavo naujas virdulys ir kavamalė močiutei, patalynės komplektas bei antklodė tetos šeimai, puodai bei paakių kremas mamai, na, o kad visiškai nenuskriausčiau ir savęs, išsirinkau senai wishlist‘e buvusius Tom Ford Black Orchid kvepalus ir dvi sukneles, kurios puikiai tiks įvairioms progoms bei šventiniams vakarėliams.

Patogu, paprasta, prekės atkeliauja itin greitai, todėl dar dabar išsirinkus prekes iš express pristatymo skilties, jomis džiaugtis bus galima po 1-2 darbo dienų. Na o tavo dovanos, ar jau guli po Kalėdų eglute? 🙂

Linkėjimai, x

Follow:

Comments

  1. December 2, 2020 / 13:05

    Labai įdomu, ačiū už pasidalinimą!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *