Christmas gift guide for him

1

 

Jeigu po paskutinio mano įrašo apie dovanų idėjas jau sugalvojote kuo pradžiuginti mamą, sesę ar draugę, metas pagalvoti apie vyrus mūsų gyvenime! Parinkau keletą skirtingų dovanų idėjų, kurias galima pritaikyti tėčiui, vaikinui ar vyrui bei draugui ir kolegai.

2

3

Šilta kepurė, minkštas šalikas ir storos pirštinės – geriausi žiemos palydovai! Žinoma, dovanojant tokio tipo dovanas, būtų neprošal bent kažkiek pažinoti vyrą ir žinoti ką jis mėgsta labiau: šiltas kumštines ar stilingas odines pirštines, kepures su dideliu bumbulu ar kepuraites su snapeliu, didelius, storus šalikus, ar plonesnius, dėvimus po paltu.

4

Šiltas megztinis – pravers visada. Parduotuvių lentynos pilnos įvairiausių megztinių, nuo plonų medvilninių tinkamų dėvėti darbe iki storų vilnonių, saugančių net šalčiausią žiemos dieną. Per didžiąsias metų šventes visgi siūlyčiau rinktis natūralių medžiagų, ilgiau tarnausiantį megztinį. Puikių pavyzdžių galima rasti ZARA, asos.com; Būtina pasvarstyti apie nuostabius lietuvių dizainerių labadiena kūrinius.

5

Kokybiškas odinis diržas atras savo vietą beveik kiekvieno vyro spintoje. Siūlyčiau rinktis paprastą diržą, su minimalistine sagtimi. Pasidomėjusi vyriškais aksesuarais supratau, kad matinio metalo sagtys vyrams arčiau prie širdies. Jeigu nežinote kokio ilgio diržo reikia, visada galima pamatuoti jau turimą. Jeigu norite diržą dovanoti mažiau pažįstamam vaikinui, rinkitės ilgesnį. Jeigu netiks, jį visada galima patrumpinti arba paprašyti meistro padaryti keletą papildomų skylučių. Puikiais diržais prekiauja DIESEL, Ralph Lauren, tačiau nereikėtų pamiršti paprastų odos dirbinių parduotuvių, jose irgi galima atrasti puikių gaminių už žymiai mažesnę kainą.

6

Jeigu jūsų vaikinas sportuoja, galbūt jam reikia naujo sportinio krepšio? O gal jis labiau mėgsta talpias kuprines? Puikius, spalvingus ir įdomius sportinius ir kelioninius krepšius bei kuprines siūlo Herschel. Taip pat puiki dovana – geras kompiuterio dėklas ar kokybiška piniginė. Tik dovanodami nepamirškite į ją įdėti pinigėlio, močiutės sako, kad visą laiką toje piniginėje bus pinigų. 🙂

7

Jeigu jūsų draugas, vyras ar tėtis mėgsta kvėpintis, pagalvokite – galbūt jam baigėsi mėgstami kvepalai. Nors tai dovana nepigi, tačiau praktiška ir apgalvota!

8

Kiekvienam vyrui reikalingos skutimosi priemonės. Parduotuvėse gausu įvairių skutimosi putų bei losjonų po skutimosi, tik žinokite mylimojo mėgstamą kvapą – bus lengviau jį nustebinti. Jeigu jūsų vyras naudojasi keičiamais skustuvais, galbūt pats metas jį pradžiuginti puikiu skustuvu ar barzdaskute.

9

Mano manymu, knyga – dovana tinkanti kiekvienam. Pasirinkimas milžiniškas, o pataikyti tiesiai į dešimtuką padės vyro knygų lentynos peržiūra. Galbūt jis mėgsta žymių žmonių biografijas, galbūt domisi karais bei juos gaubiančiomis paslaptimis, o gal jam įdomi specifinė literatūra susijusi su jo profesija. Jeigu jis nėra knygų skaitytojas, nenuleiskite rankų – daugelis vyrų mėgsta įvairius žurnalus apie automobilius, politiką ar meną. Mėgstamo žurnalo prenumerata pradžiugins kiekvieną.

10

Jokia ne paslaptis, kad vyrai mėgsta įvairius žaisliukus. Daug keliaujančiam bei aktyviam vyrukui patiks planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas. Sportininkui – apyrankė sekanti fizinius duomenis. Prie meno linkusiam vaikinui – fotoaparatas, naujas objektyvas ar muzikinis grotuvas. Na o žaidimus mėgsta visi. 🙂
Dauguma šių dovanų gali pasirodyti brangokos ar netokios asmeniškos kokių norėtųsi. Pasukite galvą ir būkite kūrybingi – gal jūsų tėtis džiaugtųsi gavęs šiltas vilnones kojines pirktas turgelyje iš besišypsančios močiutes. O gal jūsų simpatija trokšta Kalėdų dieną praleisti su jumis geriant šiltą arbatą ir valgant jūsų pačios keptus imbierinius sausainius. 🙂
Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *