Christmas DIY

1

Namų puošimas artėjant Kalėdoms man prilygsta meditacijai. Be galo mėgstu ne tik derinti įvairius papuošimus, bet ir susikurti keletą jų pati. Šiais metais sugalvojau tris do it yourself  projektus ir visus juos pasistengsiu aprašyti ir parodyti bloge! Pirmoji mano kambario puošmena – girlianda puošta lemputėmis bei mano mylimiausiomis nuotraukomis. Šiam projektui reikės:

 

 

  • Dirbtinių eglės šakų girliandos arba girliandos panašios į eglės šaką; (Būtent tokią pasirinkau ir aš. RIMI, 9,99 LT)
  • LED lempučių girliandos su baterijomis; (Būtinai naudokite LED lemputes, jos nekaista. Išvengstine nelaimingų atsitikimų; Thomas Phillips, 24,99 LT)
  • Nedidelių, dekoratyvinių skalbinių segtukų nuotraukoms prisegti; (Tiger, 5 LT)
  • Mėgstamiausių nuotraukų parinktų savo nuožiūra; (Savąsias pasirinkau iš savo instagram paskyros ir išryškinau foto ateljė)

2

3

Pirmiausia girliandą apvyniojau savo pasirinktomis lemputėmis. Pasirinkau snaigės formos lemputes, bet puikiai tiks ir pačios paprasčiausios LED lemputės. Jas vyniojau jau įjungtas – taip geriau matosi kokius tarpus palikti vyniojant.

4

Apvyniotą girliandą pakabinau ant siauros rėmelių lentynos virš lovos. Lentynos kraštas puikiai paslėpė lempučių galą, kuriame yra dėžutė, skirta baterijoms. Jeigu tokios lentynos neturite, puikiai tiks lovos atlošas, komoda ar spinta.

5

Mėgstamiausias savo nuotraukas apkirpau, kad jų forma būtų panašesnė į polaroid tipo nuotraukas. Jeigu turite Polaroid fotoaparatą, tuomet jums labai pasisekė!

6

Naudodama mažus segtukus, prisegiau pasirinktas nuotraukas prie kitos, jau turėtos girliandos. Tokią galima rasti IKEA ir tekainuoja ji apie 5 litus. Bet ji tikrai nebūtina, nuotraukas galima prisegti prie jūsų pagamintos girliandos. Tiesiog mano atveju taip atrodė gražiau.

7

Vuolia! Turite gražų šventinį papuošimą, kurį ne šiaip nusipirkote parduotuvėje, bet ir idėjote dalelę savęs. Gražių artėjančių švenčių ir galvos, kupinos stilingų bei jaukių idėjų!

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *