blogger beauty box by L’occitane

Šią savaitę jaučiuosi taip, tarytum jau tuoj tuoj ateis Kalėdos. Nors oras kartais tikrai labiau primena žiemą nei auksinį rudenį, tačiau taip jaučiuosi ne dėl meteorologinių reiškinių, o dėl mažytės spalvingos ir kvapnios dėžutės apie kurią tuoj papasakosiu plačiau. 🙂

Visai neseniai tinklaraštyje pasakojau apie Ievos Mackevičienės ir L’occitane bendrai sukurtą grožio dėžutę, kurioje nugulė mėgstamiausi Ievos produktai. Šį kartą panašią dėžutę pristato ne pramogų pasaulio žvaigždė, o mes – tinklaraštininkės! Kaip jau rašiau ir savo socialiniuose tinkluose, pasirodo, jog nuo bendradarbiavimo su įvairiais prekės ženklais, iki tavo vardo ant prancūzų kompanijos grožio dėžutės – tik vienas žingsnis! 🙂

Rudeniškoje grožio dėžutėje nugulė penki kultiniai L’occitane produktai: taukmedžio prausimosi aliejus veidui, taukmedžių veido tonikas, drėkinamasis taukmedžių veido kremas, migdolų dušo aliejus, taukmedžių sviesto rankų kremas. Šiuos visus produktus tiesiog privaloma turėti už lango vėstant orams, kad oda būtų apsaugota, pamaitinta, švelni ir stangri.

Mano asmeninis favoritas – migdolų dušo aliejus, kurio kvapas verčia iš koto. Iš dušo išeisi visa kvepianti! Taip pat man labai patinka ir taukmedžių rankų kremas, kuris jau yra tapęs bene žymiausiu L’occitane produktu. Tačiau tikrai ne be pagrindo – maloni kremo tekstūra leidžia jam greitai įsigerti į odą ir nepalieka riebumo jausmo. Rankos yra drėkinamos ilgą laiką, tad kremas puikiai tinkamas šaltajam sezonui, kuomet rankoms kaip niekada reikia papildomo drėkinimo. Mano nauji kosmetinės draugai – taukmedžių prausimosi aliejus ir tonikas. Prausiklis, nors ir aliejinis, visiškai nepalieka riebumo jausmo, o tonikas labai maloniai atgaivina odą. Na ir mažytis, į kiekvienos kosmetinę tilpsiantis pagalbininkas – taukmedžių veido kremas, kuris labai gerai pamaitins veido odą ir neleis šalčiui stipriai jos gnaibyti.

Smagiausia yra tai, kad visi produktai yra nedidelėse pakuotėse, todėl man, kaip gana dažnai keliaujančiai – tai labai svarbu. Tačiau tokiose mažose pakuotėse šie produktai yra neparduojami, todėl labai raginu apsilankyti L’occitane parduotuvėse arba tinklapyje ir išmėginti dėžutę, kurios kaina tik 15 eur!

P.S. Išduosiu paslaptį: tokią dėžutę labai greit galėsi laimėti, todėl būtinai sek mane instagrame ir facebook bei nepraleisk progos sudalyvauti artėjančiame konkurse!

Linkėjimai, x

Follow:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *